Onur Yaprakçı Sahte Rozet Nedeniyle İfade Verdi

Şovmen Onur Yaprakçı üstünden çıkan sahte polis rozeti nedeniyle ifade verdi.

Onur Yaprakçı Sahte Rozet Nedeniyle İfade Verdi

Onur Yaprakçı adliyeye ifade vermek için gittiğinde muziplik olsun diye düzenlediği polislik rozetiyle birlikte geçiş yapmaya çalışınca X-Ray cihazına takıldı. O sırada polislerin kendisini alıkoyması ile karakolda ifade verdi. İfadelerinde kullandığı cümleler arasında ben onu eğlence amaçlı yaptım ve zaten arkasında sahtedir yazıyor.

Ayrıca herhangi birine polisim demediğini de ifadelerine ekledi. Sorgunun ardından serbest bırakılan talk show sunucusu Onur Yaprakçı adliyeye sadece bir soruşturma için geldiğini de ifadelerine ekleyerek oradan ayrıldı.

Polislikle İlgili Herhangi Bir Şey Belirtmedim

Adliye koridorlarına kendi adının geçtiği bir soruşturma sebebiyle gittiğini ve bu sıra cebinde taşıdığı sahte rozet ile yakalanmasından dolayı karakolluk olan ünlü sunucu kendisinin herhangi bir beyanda bulunmadığını ve sadece eğlenceli bir uygulama için kullandığını belirterek sorgusunu tamamlamış oldu. Bu nedenle ifade vermek zorunda kalan sunucu herhangi bir kastının olmadığını ve adliyeye de sadece kendi adının geçtiği bir soruşturmada bilgi vermek üzere geldiğini söyledi ve sorgusu bitince serbest bırakıldı.

Kaynak: NTV

Limithaber olarak ünlü şovmene geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Onur Yaprakçı Polis İfade
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film