Beşiktaş Mehmet Ekici'nin Babası İle El Sıkıştı - Beşiktaş Transfer Haberleri

Beşiktaş Transfer Haberleri gelmeye devam ediyor, Beşiktaş yöneticileri Mehmet Ekici'nin babası ile transfer konusunda anlaşmaya vardı

Beşiktaş Mehmet Ekici'nin Babası İle El Sıkıştı - Beşiktaş Transfer Haberleri

Beşiktaş yöneticilerinden Umut Güner'in sezon sonunda Fenerbahçe'ye mi yoksa Beşiktaş'a mı gideceği yönünde kafalarda büyük soru işareti bırakan Mehmet Ekici için sorunun cevabını vererek Mehmet Ekinci'nin babasıyla ve menajeri ile görüştüğünü ve anlaşma sağlandığını belitti.

Sezon Sonunda Beşiktaş'ta

Beşiktaş transfer komitesi başkanı olarak görevine devam eden Umut Güner'in yaptığı açıklamada sezon sonu Trabzonspor ile olan sözleşmesi bitecek olan Mehmet Ekici için çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ekici yaptığı açıklamada Mehmet Ekici'nin babası ve menajeri ile biraraya geldiklerini ve prensipte anlaşıp el sıkıştıklarını belirtti.

Fenerbahçe İle Ciddi Bir Görüşme Yok

Konu ile ilgili olarak Mehmet Ekici'nin babası Hacı Ekici'nin yaptığı açıklamada ise daha önce Fenerbahçe ile görüşme yaptıklarını fakat görüşmeden çok da olumlu sonuçlar çıkmadığını belirterek ortada zaten ciddi bir durumun olmadığını belirtti ve Mehmet Ekinci sezon sonunda Beşiktaş'ta forma giyecek dedi. Ekici devre arasından sonra da Trabzonspor'da forma giyecek ve önümüzdeki sezon Beşiktaş'ta görev alacak. Yapılan açıklamada durumun bu şekilde gelişmesinde Senol Güneş2in etkin bir rol oynadığı belirtildi.

Kaynak: Yeni Şafak

Mehmet Ekici Beşiktaş Transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film