Baba Candır 54. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır Dizisi 54. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Baba Candır 54. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan komedi dizisi Baba Candır 54. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Sitemiz üzerinden gelecek haftaki bölümde neler olacak bilgi sahibi olma imkanına sahipsiniz. TRT 1 ekranlarında herkesi gülümseten, sımsıcak bir yapıya sahip olan dizi bu haftada güldürmeye ve evlerimizi şenlendirmeye devam edecek gibi görünüyor. Baba Candır dizisinde yıllar önce eşini kaybetmiş olan bir babanın çocukları için verdiği hayat mücadelesi ve çocuklarının hayatlarında yaşananlar ele alınıyor.

Eşini uzun bir zaman önce kaybetmiş olan ve sahip olduğu çocuklarına annelerinin eksikliğini yaşatmamaya çalışan bir babanın hayat hikayesini izlediğimiz dizi her hafta yüzümüzü güldürmeye devam ediyor. Dizi de bazen gülüyoruz bazen ise hüzünlenebiliyoruz. Dizideki Salih karakteri bizlerin günlük yaşantımızda çevremizde göreceğimiz emektar bir babadan farkı olmadığını hatırlatmakta yarar var. Çocukları için çalışmış ve onları büyütmüş olan bir babayla karşı karşıyayız. 

Salih'in çocukları büyümüş ve hayata atılacak yaşa gelmişlerdir. Bu nedenle babalarının isteklerini ve söylediklerini pek dinleme taraftarı değillerdir. Sahip oldukları kazançları yeni bir ev tutmaya müsait olmadığı için Salih'in üç oğlu da kendisiyle birlikte yaşamaktadır. Aslında bu Salih'in işine gelmektedir. Çünkü Salih onların ne kadar büyürlerse büyüsünler çocuk olduklarını ve kendisine ihtiyaç duyacaklarını bilmektedir. Tüm bu sahip olduğu konusuyla Baba Candır kaldığı yerden TRT 1 ekranlarında devam ediyor. Bu haftaki bölüm fragmanı da oldukça eğlenceli diyebiliriz.

Baba Candır 54. Bölüm Fragmanı İzle

Baba Candır 54. Bölüm Fragmanını aşağıdaki resme tıklayarak izleyebilirsiniz.

Baba Candır Baba Candır Fragman Baba Candır 54.Bölüm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film