Kiralık Aşk Dizisi 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Star TV'nin sevilen dizisi Kiralık Aşk 68. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve sona yaklaşıldı.

Kiralık Aşk Dizisi 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

STAR TV ekranlarında yayınlanmaya başlandığı günden bu yana çok sevilen Kiralık Aşk Dizisi 68. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve sona doğru tamamiyle yaklaşıldı. Kısa bir süre önce final tarihi açıklanmış olan dizinin bu haftaki bölümü için sunulan 2. fragmanı yayınlandı. Sizler için sitemizde bu  fragmana yer vererek paylaşmak istedik.

Bildiğiniz üzere dizinin yayınlandığı günlerde reyting seviyelerini alt üst ettiği haftalar bulunuyordu. Dizinin belirli seven kitlesi bulunuyordu ve ayrıca dizi de rol oynamakta olan iki genç oyuncunun yıldızları bu dizi sayesinde daha fazla parlamıştı. Geçtiğimiz ay final yapacağı iddia edilmiş olan dizinin daha sonradan NTV'den aldığımız habere göre 69.bölüm itibariyle final yapacağı açıklandığına dair bilgiler ortaya atılmıştı. Bu bilgiler eşiğinde sona doğru yaklaştığımızı söylememizde yarar var. Artık Kiralık Aşk bitmek üzere ve dizinin sevenlerinin bir ara sosyal medya üzerinde dizinin bitmemesi için kampanya başlattıkları da biliniyor. Dizinin bu kadar seveni olmasına rağmen bitirilecek olması, sevenleri için oldukça üzücü bir durum denilebilir.

Dizinin son iki bölümüne girilirken, bu hafta yayınlanacak olan bölümün çok fazla dikkat çekeceğini söyleyebiliriz. Ayrıca Youtube üzerinde gelecek bölümün ilk fragmanı olan yani 68. bölüm 1. fragmanı 1 milyon izleme sayısına ulaşmış durumda. Dizinin sevenleri diziye sahip çıkmaya çalışıyorlar gibi görünmekte.

Kiralık Aşk Dizisi 68. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Aşağıdaki resme tıklayarak 68. bölüm 2. fragmanını izleme imkanını elde edebilirsiniz.

Kiralık Aşk Kiralık Aşk Dizisi Kiralık Aşk Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film