Kiralık Aşk Dizisi Final mi Yapacak?

Kiralık Aşk Final mi Yapacak? Kiralık Aşk Final Bölümü Ne zaman yayınlanacak sorunun cevapları haberimizde yer alıyor.

Kiralık Aşk Dizisi Final mi Yapacak?

Başrollerinde Barış Arduç ve Elçin Sangu’nun yer aldığı ve oyuncu kadrosunun da güçlü karakterlerden oluştuğu Kiralık Aşk dizisi Ocak ayında televizyon ekranlarına veda edeceği konusunda söylemler dolaşmaya başlamıştı. Daha sonra edinilen bilgilere göre Kiralık Aşk dizisi 69. bölümü itibariyle final yapacağı öğrenildi.

Özellikle bu iki oyuncuya, daha fazla ün kazandıran dizi, reytinglerde beklenen sayılara ulaşamadığı için bitiş çizgisine yaklaşıyor. İlk başladığında belki de hiç kimse bu kadar uzun süreceğini tahmin etmiyordu.  

Bundan dolayı aslında, beklenenden çok performans sergileyen bir dizi oldu. Dizinin ilk başladığı zamanlarda elde edilen reyting sonuçları oldukça iyi durumdaydı. Ve sette yer alan oyuncuların arasında mevcut olan bağ da oldukça iyi, fakat son zamanlarda her proje reytinglere bağlı olduğu için, maalesef ekranlardan silinmeye mahkûm kalabiliyor. Kiralık Aşk ekibi, son kez 27 Ocak tarihinde sete çıkıp izleyicileri için performans sergileyecekler ve daha sonra final sahnesini de çekerek bu eğlenceli serüvene son vererek, bitiş çizgisine gelmiş olacaklar. Bu verilen tarihten birkaç hafta sonra da dizinin seyircilere ve ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Kiralık Aşk Kiralık Aşk Final
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
defne     2017-01-13 dursun laa gitmessinnnn seviyom ben diziyi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film