İçerde 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı - Melek Ölecek mi?

İçerde 17. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve gelecek haftaki bölümde Melek'i kurtarabilecekler mi? Merakla bekleniyor.

İçerde 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı - Melek Ölecek mi?

Show TV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri haline gelen İçerde dizisi 17.bölüm 2. fragmanı yayınlandı ve fragman içerisinde işlerin karıştığını göreceksiniz. Sarp'ın kurtulduğu ve ölmediği 2. fragmanla birlikte görülebilir. Ayrıca Melek'i kurtarmak için herkes seferber olmuş durumdadır. Geçtiğimiz bölümde işler oldukça karışmıştı fakat bu fragmanla birlikte Sarp'ın ne kadar zorlu bir dönemeç içerisine girdiğini bir kez daha göreceksiniz. Sizler için daha önceden paylaşmış olduğumuz Sneak Peek içerisinde Sarp kafasına silah dayamıştı.

SHOW TV ekranlarında ayrı büyüyen ve birbirlerine düşman olan iki öz kardeşin hayat hikayesinin konu alındığı dizi günden güne daha da kendine bağlayıcı senaryoya sahip olmaya devam ediyor. Önümüzdeki bölüm de izleyenler ekran başına kilitlenecekler gibi görünüyor. Çünkü Mert ekibin başından alınıyor ve Sarp kafasına silah dayıyor. Hatta fragmanı izleyince göreceksiniz ki, Sarp iki defa tetiği çekmesine rağmen, silah ateş almıyor. Muhtemelen üçüncü defa sıkışında da silah patlamayacak. Lakin diğer taraftan Mert'in ekibin başından alınmış olması, Mert açısından oldukça şaşkınlıkla karşılanıyor.

Yukarda yazdığımız olaylar neticesinde gelecek bölümde nelerin yaşanacağı konusunda meraklı bekleyişin devam edeceğini söylemekte yarar var. Dizinin Sneak Peek ve 1. fragmanını sizler için sitemiz üzerinden sunuyoruz. Eğer önümüzdeki bölüm için ayrı bir fragman daha yayınlanırsa, sizlere sunmaya devam edeceğiz.

İçerde 17. Bölüm Fragmanı İzle

Aşağıdaki resme tıklayarak son yayınlanan gelecek bölüm yani 17.bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

1. fragmanı izlemek için tıklayınız

2. fragmanı izlemek için tıklayınız

İçerde dizisi 17.bölüm için yayınlanan Sneak Peek'i izlemek için tıklayınız

İçerde İçerde 17.Bölüm İçerde Dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film