Seyhan Nehri'ne Arabayla Uçan Sürücü Sağ Kurtuldu

Adana'da Seyhan Nehri'ne arabasıyla uçan sürücü sağ kurtulmayı başardı.

Seyhan Nehri'ne Arabayla Uçan Sürücü Sağ Kurtuldu

Adana ilimiz yağan karında etkisiyle kayganlaşan yollardan birine rastlayan vatandaş aracın kontrolünü kaybederek önce takla attı daha sonra aracıyla nehre düştü. Büyük bir görüldü meydana getiren kazada mahalleli sesten dolayı uyanarak 112 Acil 'i arayarak yardım istedi. Acil yardım ekipleri gelene kadar nehirdeki araçtan çıkmayı başaran sürücü aracının nehir içinde batışını üzüntüyle izledi.

Kendi İmkânlarıyla Kurtuldu

Karla karışık yağmurun kayganlaştırdığı yoldan çıkan sürücü Seyhan Nehri'ne düştü. Gerçekleşen kazada sürücü henüz 25 yaşında olan genç araba sürücüsü kazanın ardından ters dönmüş aracından kendisi çıkmayı başardı.

Araç Takla Attı Ve Nehre Uçtu

Saat 04.30 gibi gerçekleşen kaza Seyhan ilçesinde Şehit Duran Mahallesi civarında oldu. 25 yaşındaki sürücünün kontrolündeki araç kayganlaşan yolun etkisiyle tamamen kontrolden çıkarak nehre uçtu.

Büyük Bir Gürültünün Ardından Mahalle Sakinleri Uyandı

Mahalledeki vatandaşlar sesin ardından hemen dışarıya çıktılar ve nehirde ters duran ve batmakta olan aracı görünce hemen 112 Acil Servis ekiplerine haber verdiler. Sağlık ekiplerinden yapılan açıklamaya göre araba sürücüsünün herhangi bir sağlık problemi olmadığı ifade edildi.

Araba Trafik Kazası Seyhan Nehri Adana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başbakan Yıldırım: Anayasa Değişikliği Darbecilerin Sonu Olacak
Başbakan Yıldırım: Anayasa Değişikliği Darbecilerin Sonu Olacak
Iğdır'da Aranmakta Olan Terörist Kahvede Yakalandı
Iğdır'da Aranmakta Olan Terörist Kahvede Yakalandı