Diriliş Ertuğrul Dizisi 73.Bölüm Fragmanı Yayınlandı - Hemen İZLE

Diriliş Ertuğrul Dizisi 73.Bölüm Fragmanı yayınlandı ve sitemiz üzerinden hemen izle gelecek hafta neler olacak öğren.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 73.Bölüm Fragmanı Yayınlandı - Hemen İZLE

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni olan Diriliş Ertuğrul Dizisi 73.Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde gerçekleşen olaylar ile birlikte gelecek hafta neler olacak merak ediliyor. Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı fakat yayınlandığında gelecek hafta nelerin yaşanacağı konusunda oldukça fikir vereceğini söylemekte yarar var. Çünkü her bölüm sürprizlere şahit olduğumuz dizi de fragmanlar üzerinden tahminde bulunma konusunda da işimizin zor olduğunu söylemekte yarar var.

Diriliş Ertuğrul dizisi bildiğiniz üzere dünyanın tüm kaderini etkilemiş olan bir insanın hayat hikayesini konu almaktadır. Atını ve obasını alarak uçsuz bucaksız memleketler aşıp Anadolu'ya yerleşen ve buradan bir cihan devletinin temellerini atan Ertuğrul Gazi dizi de karşımıza çıkıyor. Süleymanşah oğlu Ertuğrul'un vermiş olduğu amansız mücadeleyi izlediğimiz dizi 3. sezonunda oldukça etkileyici bölümlere sahip olmaya devam ediyor. İlk sezonda Tapınak Şövalyeleri ile mücadele etmiş olan Ertuğrul, 2. sezonda Moğollara karşı mücadele vermiştir. 3. sezonun başlamasıyla birlikte yeni yurduna doğru yola çıkmış olan Ertuğrul bizans ve Tapınak Şövalyelerine karşı mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Gittiği topraklarda adaleti ve barışı sonuna  kadar temsil eden Ertuğrul, inandığı davası uğrunda canını ortaya koymaktadır.

Diriliş Ertuğrul 72.Bölüm Özeti

Ertuğrul doğacak olan çocuğunu beklerken Tapınak Şövalyeleri ve Saadettin Köpek ile olan mücadelesine devam etmektedir. Ayrıca iki oba arasında gerginliğin daha da artacağı görülüyor.

Diriliş Ertuğrul 73.Bölüm Fragmanı İzle

Diriliş Ertuğrul dizisi 73.bölüm fragmanı henüz yayınlandı ve aşağıdaki resme tıklayarak izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Diriliş Dizisi Diriliş Ertuğrul Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film