Battlefield 1 İçin Genişleme Paketi Yayınlanacak

Battlefield 1'e yakında çok büyük bir genişleme paketi gelerek yayınlanmış olacak.

Battlefield 1 İçin Genişleme Paketi Yayınlanacak

Dünya üzerinde en çok oynanan ve sevilen oyunlardan biri olan Battlefield 1, eklenecek olan ilk genişleme paketi ile büyüyecek. Genişleme paketi “They Shall Not Pass”, Fransız askerleri ve onların kıyı çıkarmaları etrafında belirlenecek. Paket, Fransız askerlerine, yeni silahlar, ek oyun modu, yeni dört harita ve DLC imkânı sunuyor.

Hali hazırdaki içerik ile birlikte, yeni dört oyunculu bir harita genişlemenin merkezi oluyor. Fransa’nın değişik mekânlarında geçen haritalar; Hem karasal savaş, hem de asker için düzenlenen dört bölümlük senaryodan oluşacak.

Bölümler

Verdun Heights, Dünya üzerindeki cehennem olarak da tabir edilebilecek bir mekân. Bu mekânda yoğun topçu bataryalarına karşı saldırı düzenlemeniz gerekiyor.

Geleneksel ve büyük savaş için ise, Geniş alanlara sahip olan Soissons köyü temel alınıyor. Aslında Soissons, Hint keneviri ekilen tarlaların merkezi durumunda.

Rupture ise, Battlefield 1’in eşi bulunmayan bölümlerinden biri. Haşhaş bitkisinin çok fazla ekili olduğu alanlar, piyade ve tank savaşı karışımı ve siperlerle dolu olacak.

Conquest ve Rush bölümleri, “Onlar geçmeyecekler” düşüncesini kapsıyor.

Frontlines, Rush imzalı iletişim algoritmalar ve bayrak yakalama oyun çok zengin oluyor.

Kaynak: Windows Central

Battlefield Battlefield 1 Genişleme Paketi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor