Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı Yayınlan ve hemen izle gelecek hafta neler olacak tahmin edebilirsiniz.

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İki gündür beklenilmekte olan dizinin nihayet fragmanı yayınlanmış oldu. Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan dizinin gün geçtikte hayran kitlesi daha da kalıplaşmaya devam ediyor. Dizinin içerisinde yaşanmakta olan olaylarda günden güne daha da karmaşıklaşıyor.

Kara Sevda dizisi sahip olduğu oyuncu kadrosuyla belirli bir izleyici kitlesine sahip durumda. Özellikle dizide rol alan Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu, Zerrin Tekindor ve Kerem Alışık gibi isimlerin var olması dikkat çekici durumdadır. Oldukça etkileyici oyuncu kadrosu nedeniyle Çarşamba günleri reyting mücadelesine devam eden dizinin gelecek hafta bölümü de şimdiden merakla beklenmektedir.

Kara Sevda 52. Bölüm Özeti

Emir Nihan'a oldukça büyük bir ders vermiştir. Kızını kaybedebilme durumu Nihan'ı sahip olduğu sırları korumaya itecektir. Diğer taraftan Kemal kendisine gelen fotoğraf üzerine şüphelerinin gerçekliğini doğrulama niyetindedir. Kemal gerçekleri bulabilmek adına her şeyini ortaya koymakta kararlıdır.

Nihan, Kemal ile karşılaştığında yaralarını tam manası ile sarabilmiş değildir. İkili için aşk sahip oldukları yaraları tedavi etmenin tek çaresi durumundadır. Nihan'ın kendisine sığındığında Kemal gerçekleri tek başına keşfedebileceğinin farkına varmıştır. Leyla ile gerçekleştirdiği iş birliği sayesinde babalık testini gerçekleştirmenin yolunu bulur. Emir ise planlarını çoktan yapmıştır. Emir ile Kemal arasındaki hamleler oldukça karmaşık durumların oluşmasına neden olacaktır. Kemal Deniz'den kar örneği alabilmek için hayatını ortaya koymakta kararlıdır.

Kara Sevda 52.Bölüm Fragmanı İzle

Kara Sevda 52.Bölüm fragmanı yayınladı. Aşağıdaki linki kullanarak dizinin fragmanını izleyebilirsiniz.

Fragmanı izlemek için tıklayınız

Kara Sevda Kara Sevda Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film