Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ve hemen izle gelecek bölüm neler olacak öğrenebilirsin.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

ATV'nin yepyeni ve iddialı dizisi Bu Şehir Arkandan Gelecek 3. Bölüm fragmanı yayınlanması izleyicileri tarafından merakla bekleniyor. Dizinin bu haftaki bölümüyle birlikte gelecek hafta neler olacak oldukça merak uyandıran bir haftayı geride bırakmış olduk. ATV'nin iddialı yapımlarından bir tanesi olan ve oyuncu kadrosunda son zamanların en popüler oyuncuları bulunan dizinin reyting konusunda yarışa ortak olması bekleniyor.

Dizi sahip olduğu konusuyla da izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Daha çok küçük yaşta annesinin vefatına tanıklık etmiş olan Ali'nin hayatı anlatılıyor. Ali'yi gemilerde çalışan bir yakını olan Rauf yanına alır ve onu büyütür. İkili birlikte çalışarak yıllarını gemilerde geçirirler. Aradan tam tamına 24 yıl gibi uzun bir zaman dilimi geçmiştir. Rauf Ali'yi büyütürken ona annesinin ve babasının yokluğunu yaşatmamaya çalışmıştır. Tüm hayatını Ali'ye adamıştır.

Ali yıllar boyunca anne olarak gördüğü Rauf'un şefkati ve ilgisiyle 28 yaşına kadar gelmiştir. 28 yaşına bastığında ise etrafındaki kişiler tarafından saygı duyulan sosyal bir gemi adamı olmuştur. Ayrıca beş dil öğrenmiş olması onun sosyal etkisini artırmaktadır.

Rauf İstanbul'a hem hastalığı hem de Ali'nin sahip olduğu geçmişini ortaya çıkarmak için Ali'yle birlikte dönüş kararı alır. Ölmeden önce onu eminde olabileceği kişilere teslim etmeyi arzulamaktadır.

Dizi yayınlandığı ilk iki bölümüyle izleyicilerden tam not almayı başarmış görünüyor. Gelecek bölümlerde neler yaşanağını herkes merakla beklemektedir.

Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Oyuncuları

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde son zamanların popüler isimleri arasında Kerem Bursin, Gürkan Uygun ve Leyla Lydia Tuğutlu gibi isimler yer alıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 3.Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan 3.bölüm fragmanını aşağıdaki resme tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Bu Şehir Arkandan Gelecek Bu Şehir Arkandan Gelecek Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film