NO 309 Dizisi 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

FOX TV'nin sevilen dizisi NO 309 31. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve sitemizden hemen izle gelecek hafta neler olacak öğren.

NO 309 Dizisi 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

NO 309 31. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı. Ne zaman yayınlanacak gibi soruların cevapları sizler için bu haberimizde yer alıyor. FOX TV dizisinin en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan ve tatlı romantik komedi olarak nitelendirebileceğimiz dizi de evlilikleri beklenen Lale ve Onur'un hayatlarını izlemekten keyif almaya devam ediyoruz.

FOX TV ekranlarında her çarşamba sevenleriyle buluşan dizinin 30.bölümü bu akşam yayınlandı. Diziyi yakından takip edenlerin merak ettikleri pek çok konu bulunmaya devam ediyor. Her bölümde diziye yeni olaylar eklenirken, dizinin nasıl bir gidişat alacağını kestirmek biraz daha zorlaşıyor.

Dizinin en büyük probleminin Lale'nin sahip olduğu evlilik sözleşmesi olduğu son bölümlerde daha da problem oluşturmaya başlıyor. Düğüne de çok az kalmışken Songül'e gelmiş olan isimsiz mektup birden bire ortamın karışmasına neden olmuştur. Ortalığın karışmasından sonra Lale ile Onur bunu durdurmak için oldukça çaba gösterirken, bazı seçimlerin yapılması da beraberinde gelmiştir. Onur ile Lale'nin evlilik olayı artık bu kadar kesin olmamıştır. 

NO 309 30. Bölüm Özeti

Lale'nin bebeği olan sonunda dünyaya gelmiştir. Hem de nur topu gibi bir oğlan olan bebeğin aile büyükleri tarafından oldukça beğenildiği görülüyor. Bebeğin adını Emir koyan ve bu konuda resmileştiren Onur oldukça büyük bir atak gerçekleştirmiştir. Lale ile Onur'un bebek konusunda mutluluklarında diyecek yoktur. Diğer taraftan Onur ve Lale'nin birlikteliğini çekemeyen karşı ailedekiler ise sahte nikah olayı düşüncesiyle sevinirlerken, olayın doğru çıkmaması yüzünden yıkılırlar. Evlilik gerçektir ve Emir bebek sahip olduğu kimliğiyle ailenin veliahtı konumuna gelmiştir. Lakin bu durum karşısında pes etmeye niyetleri olmayan karşı ailenin hamleleri oldukça merak uyandırıyor.

No: 309 31. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Dizinin 31.bölüm fragmanı henüz yayınlandı ve aşağıdaki resme tıklayıp gelecek haftaki bölümün ilk fragmanını izleme imkanına sahipsiniz.

NO 309 No 309 Dizisi NO 309 Fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
derin     2017-01-18 lale onur herkesin iyiliğini istedi onun hiç bir suçu yok hep o annesi betül ve sarı çiyan pelinsunun işi sakın onuru onlara kaptaıma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film