Cesur Yürek 13. Bölüm Fragmanları Yayınlandı - Hemen İzle

Cesur Yürek 13. Bölüm için 1. ve 2. Fragmanı yayınlandı ve fragmanlarda bomba ve terörist yakalama sahneleri dikkat çekiyor.

Cesur Yürek 13. Bölüm Fragmanları Yayınlandı - Hemen İzle

Cesur Yürek 13. Bölüm Fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve oldukça kısa bir fragmanla bizlerin karşısında olan dizinin kısa fragmanı içerisinde çok etkileyici sahneler bulunuyor. İçerisinde bulunduğumuz şu günlerde terör olaylarına sıkça değinmeye çalışan ve dizi içerisinde yer veren senaristler, dizinin 13.bölümü içerisinde de bunu es geçmeyecek gibi görünüyorlar. Dizinin fragmanında iki defa canlı bomba olayı görüntüleniyor ve bu olay içerisinde Ömer nasıl kurtulacak herkes merak ediyor. Gelecek bölümde Ömer'in çocukları kurtarmak için nasıl bir yol izleyeceğini göreceğiz.

SHOW TV rakiplerine karşı olarak bu sezon oldukça yeni dizileri ve bomba gibi yapımları sunmaya devam ediyor. Çok iyi yapımlarla karşımıza gelen SHOW TV'nin yeni dizisi Cesur Yürek sahip olduğu konusuyla belirli bir hayran kitlesi oluşturacak gibi görünüyor.

Cesur Yürek dizisinde Ömer oldukça zorlu tuzaklara karşı mücadele vermektedir. Ömer'i öldürmek isteyenlerin eylemleri nasıl sonuçlanacak ilerleyen bölümlerde tamamen göreceğiz. Ayrıca Varol'un gerçekleştirmiş olduğu itiraflar masadakilerde şok etkisi oluşturmuştur. Bu durumla birlikte rusların harekete geçmesi dengeleri alt üst edecektir. Ömer ile Bozdoğan arasında yer alan savaşa masadakilerin de dahil olması durumların iyice kritik bir hâl almasına neden olmuştur. Birbirleriyle barışmak için bir araya getirilen Ömer ile Bozdoğanlar'ın barışmak yerine yangına körükle gitmeleri savaşı başlatacak gibi görünüyor.

Cesur Yürek 13. Bölüm 1. Fragmanı İzle

Cesur Yürek 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve aşağıdaki resme tıklayarak dizinin gelecek haftaki bölüm 1. fragmanını izleyebilirsiniz.

Cesur Yürek 13. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Aşağıdaki resme tıklayarak dizinin gelecek haftaki 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Cesur Yürek Cesur Yürek Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film