Diriliş Ertuğrul Dizisi 72. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında sevilerek izlenen Diriliş Ertuğrul Dizisi 72. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve hemen izle gelecek hafta neler olacağını öğren.

Diriliş Ertuğrul Dizisi 72. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve her hafta reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul Dizisi 72. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Her hafta büyük merakla beklenilen dizinin 3. sezonunda bildiğiniz yeni topraklara obasıyla birlikte taşınmış olan Ertuğrul'un tapınakçılara ve aynı zamanda Selçuklu Devleti içerisinde yer alan hainlere karşı mücadelesi devam ediyor.

Taşındıkları bölgede yer alan ve ticaretin göbeği konumundaki han içerisinde ticaret sahibi olma durumu ve obasının geçimini sağlama derdiyle uğraşan Ertuğrul Bey diğer taraftan da hainlere ve düşmanlarına karşı mücadele etmektedir. Vaftizci Yahya kod adıyla gizli işler peşinde olan Hancı Simon'un tapınakçı olduğunu öğrenmiş olan Ertuğrul'un bildiğiniz üzere oğlu 66.bölüm içerisinde ok yarasıyla yaralanmıştı. Bu durum izleyenlerin oldukça etkilenmesine neden olmuştu. Oğlunun yaralanmış olması ve karısının kaçırılması üzerine Ertuğrul'un gerçekleştirdiği hamleler oldukça merakla beklenmektedir. Turgut'un diğer taraftan tapınakçıların içine sızmaya çalışması Ertuğrul'un ayrı bir koza sahip olmasını sağlamıştır. Selçuklu Devleti içerisinde hainlik yapmaya devam eden ve sultana oldukça yakın olan Sadettin Köpek konusunda Ertuğrul Bey'in nasıl bir yol izleyeceği merakla bekleniyor.

Dizi de bu yeni bölümle birlikte dizi çekimleri esnasında kaza geçirmiş olan Çağdaş Onur Öztürk tekrardan ekran başına dönecek. Ertuğrul Bey'in can düşmanı rolünü canlandıracak olan usta oyuncunun diziye tekrardan dahil olmasıyla birlikte işlerin iyice kızışacağı görülüyor. Ayrıca dizinin fragmanını izleyecek olursanız Çavdar Obası içerisinde problemlerin baş gösterdiğini göreceksiniz.

Diriliş Ertuğrul 72. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Aşağıdaki resme tıklayarak dizinin 72.bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Diriliş Dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film