Son Destan 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Son Destan 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ve gelecek bölüm hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Son Destan 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Son Destan 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta neler olacak merakla beklenmeye başlandı. TRT ekranlarında geçmişimize ışık tutacak şekilde hazırlanmış olan dizilerden bir tanesi olacak olan Son Destan dizisinin oyuncu kadrosunda oldukça dikkat çekecek isimler yer alıyor. 

Son Destan; etrafımızda bulunan pek çok kişinin içerisinde yer aldığı göç hikayesini konu alıyor. 2. Dünya savaşının sonlarına doğru olan bir zamanda konuk olacağımız dizi de, yıkılan pek çok ailelerin hayatları tekrardan kurulmaya çalışıyor. Destan ismindeki bir göçmenin hayatını konu alacak olan dizi de, yozlaşmaya başlayan dünya şartlarında hırsız olmayacağını ve kimsenin hakkını gasp etmeyeceğini söyleyen kahramanın hayat hikayesini izleyeceğiz. Destan'ın gerçekleştireceği savaşı sadece kendisi için gerçekleştirdiği bir savaş değildir. O değerlerin ve erdemlerin savaşçısı olarak karşımıza çıkacaktır.

Savaşın insanlığın sahip olduğu tüm değerleri etkilediği bir dönemde, Destan'ı insan yapan değerlerini nasıl korudğunu göreceğiz. Ayrıca dizi içerisinde öz kardeşi Halit kendisine karşı çıkarak kötülerin tarafında yer alıyor. Bu da savaşın nasıl öz kardeşleri fikir ayrılığına sürüklediğini göstermektedir. Toprak ağası olan Yavuz ile Destan arasındaki savaşta, Halit'in Yavuz Ağa tarafında yer alması onun büyük bir sınava tabi tutulmasına neden olacaktır.

Son Destan Oyuncuları

Son Destan oyuncuları arasında oldukça tecrübeli isimler yer alıyor. Bunlar arasında sevilen oyunculardan; Destan rolünde Bülent İnal, Nergis rolünde Sedef Avcı, Yavuz Ağa rolünde Selçuk Yöntem ve Destan'ın kardeşi Halit rolünde ise Fatih Artman'ı izleyeceğiz.

Son Destan Dizisi 3. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin 3.bölüm fragmanı yayınladı ve aşağıdaki resme tıklayarak kolay biçimde izleme imkanına sahipsiniz.

Son Destan Son Destan Dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film