Bolu Valiliği Önünde Özel Harekat Polisi Nöbet Tutuyor

Bolu Valiliği önlemleri üst düzeye çıkararak Özel Harekat Polislerini görevlendirdi.

Bolu Valiliği Önünde Özel Harekat Polisi Nöbet Tutuyor

Bolu Valiliği, son zamanlarda ülkemizde yaşanan terör olaylarından sonra önlem alarak valilik civarındaki tedbirleri ciddi derecede arttırdı. İstanbul'dan özel olarak Bolu'ya gelen özel hareket polisleri gün boyu valilik önünde nöbet tutuyor.

Şehrin geneline güvenlik önlemleri üst düzeye çıkarıldı. Şehir içerisinde asayiş uygulamaları ve giriş, çıkıştaki hareketlilik devam ediyor.

İstanbul'dan Bolu'ya Özel Harekât

İstanbul'dan Bolu'ya gelen özel harekât polisleri, şüpheli gördükleri kişilere kimlik kontrolü yapıyor, kontrol noktalarındaki araçları arıyorlar. Ayrıca özel harekât polisleri kentteki önemli kamu kurumlarının önünde de sürekli olarak nöbet tutuyor. Bu kurumlardan birisi de Bolu Valiliği. Bunun dışında kentin birçok yerinde polisler ve askerler tarafından nöbet tutuluyor.

Kalabalık Yerler Kontrol Altında

Özel harekât polisleri sadece valilik önünde değil, kentin birçok noktasında nöbet tutuyor. Özellikle kalabalık yerler sürekli olarak özel harekât polislerinin gözetimi altında tutuluyor. Vatandaşlar bu sabahtan itibaren kent meydanında yer alan valilik önünde uzun namlulu silahlarla birlikte nöbet tutan özel harekât polislerini görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Ülkemizde kötü olayların yaşanmaması vatandaşların en büyük dilekleri arasında yer alıyor.

Özel Harekat Bolu Özel Harekat Polisleri Bolu Valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film