Cesur ve Güzel 9. Bölüm Fragmanı - Gelecek Bölüm Çok Konuşulacak

Cesur ve Güzel 9. Bölüm Son Fragmanı yayınlandı ve gelecek bölüm olacaklar çok konuşulacak gibi görünüyor.

Cesur ve Güzel 9. Bölüm Fragmanı - Gelecek Bölüm Çok Konuşulacak

Cesur ve Güzel 9. Bölüm son Fragmanı yayınlandı. Ne zaman yayınlanacağı merak edilen son bölüm fragmanının son fragmanı böylelikle yayınlanmış oldu. STAR TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve kanalın çiçeği burnunda dizisi oldukça etkileyici bir giriş yapmayı başarmıştı. Sahip olduğu etkili ve ünlü oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor.

Cesur ve Güzel 9. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

Star TV ekranlarında Perşembe günleri izleyicileriyle buluşmakta olan dizinin bu haftaki bölümü de Perşembe günü yayınlanacak. Yani bugün yayınlanmış dizinin fragmanıyla birlikte iki gün sürecek meraklı bir bekleyiş sizleri bekliyor.  Bu nedenle meraklı bir bekleyişin içine gireceğinizi şimdiden söylememizde yarar var. Ama dizinin fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizler için sitemiz üzerinden izleme bağlantısı ya da videosu veriyoruz.

Cesur ve Güzel Dizisi 8. Bölüm Özeti

İntikam almak yerine Sühan'ı seçmiş olan Cesur, Sühan'ı kurtarmak için hayatını ortaya koymuştur ve büyük bir yara almıştır. Cesur'un gerçekleştirdiği oyunları öğrenmiş olan Sühan, onun yapacağı itiraflar ile yüzleşmek zorunda kalır. Onunla konuşmak için onu ararken hastanede olduğunu öğrenmesi üzerine pişmanlık hisseder. Gerçekleştirdikleri planların istedikleri şekilde yürümemesi nedeniyle Bülent ve Cahide bir panik içerisindeydiler. Korhan'ın öğrendiği gerçekler nedeniyle aklı karışmıştır. Tahsin Korludağ kendisine gelen davetsiz bir misafir nedeniyle sonunu düşünmeye bşalar. Sühan babasıyla karşılaştığında Cesur için sona yaklaşıldığının farkında bile değildir.

Cesur ve Güzel 9. Bölüm 3. Fragmanı İzle

Aşağıdaki resme tıklayarak gelecek hafta için yayınlanmış son fragmanı izleyebilirsiniz.

Cesur ve Güzel 9. Bölüm 4. Fragmanı İzle

Dizinin 9.bölüm 4. fragmanını aşağıdaki resime tıklayarak izleme imkanına sahipsiniz.

Cesur ve Güzel Cesur ve Güzel Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film