Galatasaraylı Bayan SuTopu Oyuncularından İlginç Görüntü

Galatasaray Bayan Sutopu oyuncuları karların arasında yüzerek ilginç bir görüntü sergilediler.

Galatasaraylı Bayan SuTopu Oyuncularından İlginç Görüntü

İstanbul'da kar yağışı bir süredir etkisini sürdürüyor. Erenköy ilçesinde Galatasaraylı Kadın Sutopu takımı oyuncularından Eser Özaydın ve Deniz Akbıyık'ın mayoları ile dışarı çıkarak karların arasında yüzmeye çalışmaları ilginç görüntülere sahne oldu. Konu ile ilgili görüntü, sosyal medyada da büyük ilgi odağı oldu. İzleyenleri tebessüm ettiren görüntü, sosyal medyada da geniş yankı buldu. Farklı platformlarda kullanıcılar, iki kadın sutopu oyuncusunun görüntüsü hakkında yorumlar yaptılar.

İstanbul'da Kar Yağışı

İstanbul'da son günlerde soğuk hava ve kar yağışı nedeni ile vatandaşlar zor anlar yaşıyor. Özellikle pek çok toplu ulaşım aracının kötü hava koşulları nedeni ile iptal edildiği görülüyor. Vatandaşlara gerekli olmadığı sürece dışarı çıkmaması konusunda uyaran uzmanlar, aynı zamanda trafikteki sürücülere de araçlarında lastik kullanması gerektiği konusunda sık sık uyarıyor.

İstanbul'da kar yağışı ve soğuk havanın etkisinin bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Buna rağmen haberlerde bazı vatandaşların soğuk ve karlı havaya rağmen denize girmeleri ve kar üzerinde farklı şeyler denemeleri ilginç görüntülere sahne oluyor. Bu tür olayların yaşanması güzel görüntülerin oluşmasına sebep oluyor.

Galatasaray Sutopu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film