Hayat Şarkısı Dizisi 38.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hayat Şarkısı Dizisi 38.Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı ve hemen izle gelecek hafta neler olacak öğren.

Hayat Şarkısı Dizisi 38.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı dizinin 37. bölümünün bitimiyle birlikte merakla bekleniyordu ve yayınlanma işlemi dizi bitiminin ardından hemen gerçekleşti. Daha sonrasında dizinin 38.bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Kanal D ekranlarında her salı günü izleyicisiyle buluşan ve köklü rakiplerine rağmen reyting maratonunda kendi yerini edinmiş olan Hayat Şarkısı dizisi içerisinde gelecek hafta neler olacağını öğrenmek için sitemizden fragmanı kolayca izleme imkanı bulabilirsiniz.

Dizinin bundan önceki 37. bölümü oldukça keyifli biçimde izlendi ve sahip olduğu kitlesini korumaya devam etti. Sahip olduğu konusuyla gelecek haftaki konusunu merak ettirmeyi başaran ve böylelikle sahip olduğu izleyici kitlesini daima artırmaya devam eden dizi bu haftada muhteşem bir bölümle haftayı tamamlamayı başarmıştır.

Hayat Şarkısı 37. Bölüm Özeti

Melek ile Hülya hiç istemedikleri ve ummadıkları olaylara maruz kalmaları nedeniyle şaşkınlık yaşayacaklardır. Cevher ailesi hızlı bir şekilde evlerine döndüklerinde ummadıkları bir durumla karşı karşıya kalmışlardır. Bu durum onlarda şok etkisi yapmıştır. Aysel, Hülya tarafından Kerim için yazılmış olan itiraf mektubunu ele geçirmiştir. Mektupta Hülya Bahar'ın kendi kızı olduğunu itiraf ediyordur. Mektubun Aysel'in eline geçmiş olması beraberinde farklı sorunlarıda getirecektir. Dizinin gelecek hafta bölümü yayınlandığında yeni bölüm içerisinde nelerin meydana geleceği konusunda fikir sahibi olma şansı elde edeceğiz. Daha öncesinde ancak varsayımlarda bulunabilmek söz konusudur.

Hayat Şarkısı 38. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan 38.bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkleri kullanarak fragmanları izleyebilirsiniz.

1.fragmanı izlemek için tıklayınız

Hayat Şarkısı 38.Bölüm 2. Fragmanı İzle

2.fragmanı izlemek için tıklayınız

 

Hayat Şarkısı Hayat Şarkısı Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film