Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahraman Polis Fethi Sekin'in Ailesini Aradı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kahraman Polis Fethi Sekin'in ailesini arayarak hem taziye hem söz verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kahraman Polis Fethi Sekin'in Ailesini Aradı

Eli kanlı iki terörist geçtiğimiz günlerde İzmir adliyesini hedef aldı. Amaçları yılbaşı gecesi gerçekleştirilen saldırının bir benzerini yaparak masum canlara kıymaktı. Ama teröristler amaçlarına ulaşamadı. Çünkü adliye çevresinde görevli trafik polisi Fethi Sekin teröristleri fark etti ve hemen müdahale ederek teröristlerin adliyeye girmesini engelledi. Çıkan çatışmada kahraman polis memurumuz şehit olurken teröristler olay yerinde öldürüldü. Kendi canını ortaya koyarak çok büyük can kaybının meydana gelmesini engellemiş olan Fethi Sekin İzmir'in kahramamanı olarak gönlümüzde yerini kazandı.

Kahramanlığı ile büyük bir katliamı önleyen Fethi Sekin evli ve üç çocuk babasıydı. Şehit Fethi Sekin baba ocağı Elazığ'da son yolculuğuna uğurlandı. Şehidin eşi gelen taziyeleri kabul ederken, telefona arayarak başsağlığı dileyenlerden bir tanesi de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan'dı.

Cumhurbaşkanımız, Rabia Sekin'e ne söz verdi?

Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan şehit polis memurumuz Fethi Sekin'in eşi Rabia Sekin'i arayarak başsağlığı diledi ve şehidin ailesinin, çocuklarının Türk milletine emanet olduğunu, devletimizin şehit çocuklarına her türlü desteği ve yardımı yapacağının sözünü verdi ve tekrar başsağlığı diledi.

Kaynak: Sabah

Recep Tayyip Erdoğan Fethi Sekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film