Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve Hayat fragmanda iyileşmiş olarak görünüyor.

Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

SHOW TV ekranlarında yayınlanmakta olan Aşk Laftan Anlamaz 26.bölüm 1. ve 2. fragmanlarının ikisi de yayınlandı. Bu gece SHOW TV Youtube kanalı üzerinde dizinin gelecek bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gençler arasında oldukça popüler olan dizinin her geçen bölüm oldukça hayran kitlesi de artmaya devam ediyor. Sahip olduğu genç ve kaliteli oyuncu kadrosuyla cumartesi günlerinin vazgeçilmez dizileri arasında yer alıyor. Sizler için dizinin fragmanı yayınlandığı andan itibaren hemen izlemeniz için izleme bağlantısını sunuyoruz.

Aşk Laftan Anlamaz Konusu

Aşk Laftan Anlamaz dizisi içerisinde tekstil firması olan ve bu alanda oldukça başarılı olan Sarsılmaz ailesinin genç veliahtı durumundaki Burak Deniz (Murat Sarsılmaz) ile dizi içerisinde Hayat isminde bir kızın sahip oldukları aşk hikayesini konu alıyor. İstanbul'da kız arkadaşlarıyla birlikte bir yaşam süren Hayat'ın yaşamı Burak Deniz ile olan bir kavgayla başlayan aşkla şekillenmeye başlayacaktır. Bi Yapım'ın yapımcılığını üstlenmişo olduğu dizi de oldukça kaliteli oyuncu kadrosu yer alıyor. Bunların başında son zamanların popüler genç güzellerinden Hande Erçel ve ona erkek baş rolünde yardımcı olan Murat Sarsılmaz eşlik ediyor. Diğer dizi kadrosu içerisinde yer alan isimler arasında Betül Çobanoğlu, Nazan Diper, Tuğçe Karabacak, Özcan Tekdemir, Cem Emüler bulunuyor. Aşk Laftan Anlamaz dizisinin yönetmenliğinde ise Müge Uğurlar bulunurken, senaryosu Nuray Uslu, Yusuf Kürşad ve Aylin Eren tarafından hazırlanmaktadır. 

Dizinin 26.bölüm 1. fragmanının yayınlanmasıyla birlikte meraklı bekleyiş birazcık olsun azalmış oldu. Çünkü fragman sayesinde gelecek bölüm için nelerin meydana gelebileceği konusunda biraz olsun fikir sahibi olabilirsiniz.

Aşk Laftan Anlamaz 26.Bölüm 1. Fragmanı İzle

Aşağıdaki resme tıklayarak 1. fragmanı hemen izleyebilirsiniz.

Aşk Laftan Anlamaz 26. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Aşağıdaki resme tıklayarak 26.bölüm 2. fragmanını izleyebilirsiniz.

Aşk Laftan Anlamaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film