Vatanım Sensin 11.Bölüm 2. Fragmanı - Hilal İdamdan kurtulabilecek mi?

Vatanım Sensin 11.Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı ve Hilal idam cezasından kurtulabilecek mi merak konusu.

Vatanım Sensin 11.Bölüm 2. Fragmanı - Hilal İdamdan kurtulabilecek mi?

Vatanım Sensin 11. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Ne zaman yayınlanacak diye merak edilirken bugün dizinin gelecek bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Bildiğiniz üzere Kanal D ekranlarında gösterime girdiği günden bu yana oldukça popüler hâle gelmiş olan ve sahip olduğu kadrosu nedeniyle tüm ilgiyi üstüne çeken dizi reyting sıralaması konusunda da rakipleriyle oldukça büyük bir rekabet içerisinde yer alıyor.

Kanal D dizilerinin fragmanları genel olarak dizi yayınlandıktan sonra hemen yayınlanıyor fakat bu fragmanın yayınlanması konusunda 1-2 günlük bir gecikme meydana gelebiliyor. Bu nedenle Vatanım Sensin Dizisi 11. Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizler için sitemizden dizinin fragmanını paylaşıyoruz. Dizinin yeni başlamış olması ve yeni başlayan diğer kanallardaki rakiplerine nazaran sahip olduğu oyuncu kadrosunun, daha önceki reyting rekortmeni dizilerde yer alan oyuncuları barındırması nedeniyle bir adım önde olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca askeri bir konuya sahip olması da ek olarak dikkatleri daha da üstüne çekmesine neden oluyor.

Vatanım Sensin Dizisi Hikaye ve Konusu

1919 yıllarında geçen hikaye içerisinde Yıldız isminde genç kız oldulça güzel olmasının yanı sıra, Hilal ismindeki diğer kız ise vatan sevdası gönlünü doldurmuş bir kızdır. Kardeşleri Ali Kemal ise sahip olduğu aşk acısı ve kendine ait olan sırrı öğrenmiş olan bir gençtir. Azize çocuklarının dertleriyle bir taraftan uğraşa dururken, diğer taraftan İzmir'in Yunanlılar tarafından fethedilmesi söz konusu olunca oldukça sarsıntılı zaman geçirirler. Lakin bu işgal sayesinde yıllar önce kaybettikleri birine kavuşacaklardır.

Vatanım Sensin Dizisi 11. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Dizinin 11.bölüm 2. fragmanını aşağıdaki resme tıklayarak izleme imkanı elde edebilirsiniz.

Vatanım Sensin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film