İçerde Dizisi 17.Bölüm Sneak Peek Yayınlandı - Hemen İzle

İçerde Dizisi 17.Bölüm Sneak Peek yayınlandı ve gelecek hafta neler olacak izle ve hemen öğren.

İçerde Dizisi 17.Bölüm Sneak Peek Yayınlandı - Hemen İzle

İçerde Dizisi 17.Bölüm Sneak Peek yayınlandı. Bildiğiniz üzere bu hafta yayınlanan son bölüm ardından fragman merakla beklenmeye başlandı. Gelecek hafta neler olacağı konusunda net fikirler yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı ile ortaya çıkacak gibi görünüyor. Dizinin oldukça seveni bulunuyor ve gelecek hafta iple çekiliyor. Geçtiğimiz haftalardaki bölümleri aratmayan ve üstüne daha da güzel bir bölüm ekleyen İçerde Dizisi gelecek hafta nelerin olacağını bekliyoruz.

İçerde Dizisi Konusu

İçerde dizisinin konusuna gelince, Polis Akademisi'nde okumakta olan Sarp (Çağatay Ulusoy) ile Mert (Aras Bulut İynemli) abi kardeş olduklarından habersiz olarak birbirlerine rakip olmuşlardır. Kaçakçılık Organize Suçlar Şube Müdürü'nün Sarp'ı polislikten atması nedeniyle, mezuniyet gününde şube müdürüne silah çeken Sarp, kendini yep yeni bir hayatın içinde bulacaktır. Bu yeni hayatta karanlık bir yaşam sürerken, kendisinin en büyük düşmanı kardeşi ve aynı zamanda Akademi içerisindeki rakibi Mert'in olması heyecanlı olayları beraberinde getirecektir.

İçerde Dizisi 16.Bölüm Özeti

İçerde Dizisi 16.bölüm'de; Çok sevilen Yusuf Müdür yoğun bakımda yaşam mücadelesi vermeye devam etmektedir. Yusuf Müdürü ziyaret etmeye geçmişteki yaşantısından bir kadın gelmiştir. Diğer taraftan Melek Celal'e karşı sinirli tafrını korumaya devam etmektedir. Celal'in neden üzgün olduğu konusunda Yeşim hala tam anlamıyla bir fikir sahibi değildir. Bu durum karşısında Yeşim, Melek'in Celal'in kızı olabileceği düşüncesine kapılmıştır. Mert güvenlik kamerasınca çekilmiş olan görüntülerin bir kopyasını almıştır. Kopyanın Mert'in elinde olduğundan şüphelenmiş olan Sarp, kopya görüntüleri ele geçirmeye çalışmıştır.

İçerde Dizisi 17.Bölüm Sneak Peek İzle

Gelecek 17.bölüm için Sneak Peek yayınlandı. Aşağıdaki resme tıklayarak bu ilk tanıtımı izleyebilirsiniz.

İçerde İçerde Dizisi İçerde Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film