Kırgın Çiçekler Dizisi 67. Bölüm Fragmanı - Meral İntihar mı Ediyor?

Kırgın Çiçekler Dizisi 67. Bölüm Fragmanı Yayınlandı ve fragmanda Meral intihar edecek gibi görünüyor.

Kırgın Çiçekler Dizisi 67. Bölüm Fragmanı - Meral İntihar mı Ediyor?

Kırgın Çiçekler Dizisi ATV ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olarak izleyicilerin oldukça beğenisini kazanmış durumda. Kırgın Çiçekler 66. Bölüm'de izleyenlerini ekran başına kilitleyen dizi aynı gün içerisinde yayınlanmakta olan İçerde dizisiyle reyting savaşı vermektedir. Fakat Kırgın Çiçekler dizisi sahip olduğu kitle sayesinde çiçeği burnunda diziye karşı koymaya çalışıyor.

2017 yılında da ATV ekranlarında sevenleriyle buluşan Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı yayınlandı ve sitemiz üzerinden siz ziyaretçilerimizin izlemesi için sunulmuştur. Sitemizde aşağıdaki kısımdaki resmi kullanmak suretiyle dizinin gelecek bölüm fragmanını izleme şansına sahipsiniz.

Kırgın Çiçekler Konusu

16 yaşında Eylül isminde bir kızın hayat hikayesini konu alan dizi içerisinde, Eylül gecekondu olan bir evde annesi, kız kardeşi ve üvey babasıyla birlikte yaşamaktadır. Üvey babasının Eylül'e taciz girişiminde bulunması neticesinde, Eylül'ün olanları annesine anlatmasıyla birlikte yetimhanede yaşayacağı günleri de böylelikle başlamış oluyor. Yetimhane müdüresinin kendisine oldukça şefkatli davranmasıyla birlikte, Eylül'ün önünde yeni bir gelecek var olacaktır. 

Kırgın Çiçekler 66. Bölüm Özeti

Kırgın Çiçekler 66.bölüm içerisinde Mesude Eylül'ün çığlıklarını yatağa mahkum halde duymuştur. Eylül Kemal'den kaçarak annesine sığınmaya çalışmıştır. Bu durumda Mesude Kemal'in gerçek yüzünü anlamıştır. Diğer yandan Songül'ün zihninde Zehra'ya karşı şüpheler bulunmaktadır. Sadullah ise Songül ve Zehra arasında kalmıştır. Mert Meral'e çıkma teklifi eder. Bu duruma oldukça sevinmiş olan Meral, daha sonradan Mert'i hiç tanımıyor olduğunu keşfedecektir.

Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin gelecek hafta fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki resme tıklayarak gelecek hafta bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Kırgın Çiçekler Kırgın Çiçekler Dizisi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
erdal erman amasya     2017-01-14 selam çok severek beğenerek ve büyük bi zevkle izliyorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film