Balıkesir’de Kaybolan Çiftin Cesetlerine Ulaşıldı

Balıkesir'de Cuma gününden bu yana haber alınamayan Akın çiftinin cesetleri jandarma tarafından bulundu.

Balıkesir’de Kaybolan Çiftin Cesetlerine Ulaşıldı

Cuma günü Manyas’da araçları ile yola çıkan ve bir daha haber alınamayan Ali Abdullah ve Nefise Akın çiftinin cesedine Jandarma ulaştı.

Araçları 1 Kilometre İleride Bulundu

Manyas’ın İrşadiye Mahallesi’nde oturan Ali Abdullah ve Nefise Akın çifti, geçen Cuma günü Manyas’a gitmek üzere araçları ile yola çıkmışlardı. Ketenlik köprüsü üzerine gelen çiftin araçları, yoğun yağmur sebebi ile birikmiş suda kayarak, Ketenlik Deresi’ne uçtu ve yaklaşık 1 kilometre sürüklenerek bir ağaca takıldı.

Yakınları Jandarmaya Haber Verdi

Çiftin yola çıkmasından sonra uzun süre haber alınamayınca, yakınları Jandarmaya haber verdi. AFAD ekipleri ve Jandarma çifti aramak üzere çalışmalara başladı. Uzun uğraşılar sonucunda, çiftin araçları Ketenlik Köprüsü’nün 1 kilometre ilerisinde Ketenlik Deresi’nde bir ağaca takılmış halde bulundu. Ancak, gece olması ve yoğun kar nedeni ile dereye giremeyen ekipler çalışmalara ara verdi.

Ekipler ve vatandaşlar yaya olarak, sabah saatlerinde araca ulaşarak çiftin cesetlerini araçlarından çıkararak Manyas Devlet Hastanesi morguna kaldırdılar. Cumhuriyet Savcılığı olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Balıkesir Ölüm Trafik Kazası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film