Paramparça Dizisi 87.Bölüm Fragmanı - Dilara Ölecek mi?

Star TV dizisi Paramparça 87.Bölüm Fragmanı Yayınlandı ve hemen izleme seçeneği ile gelecek hafta neler olacak öğrenebilirsin.

Paramparça Dizisi 87.Bölüm Fragmanı - Dilara Ölecek mi?

STAR TV ekranlarında her pazartesi izleyicisiyle buluşan ve güçlü bir oyuncu kadrosunu barındıran Paramparça Dizisi 87.Bölüm Fragmanı yayınlandığı andan itibaren gelecek hafta neler olacak merak edilenleri biraz olsun cevaplayacak gibi duruyor. Dizinin bu haftaki bölümünde de oldukça şaşırtıcı anların yaşandığını söyleyebiliriz.

Paramparça Dizisi 86.Bölüm Özeti

Günden güne sağlığı daha da kötü duruma gelen Cansu'nun Emre'siz bir yaşam süremeyeceğini anlamış olan Dilara, Emre'nin evlatlık olarak alan aile ile yaptığı pazarlık mücadelesinden zaferle ayrılmıştır. Emre'yi görünce oldukça sevinen Cansu, sevinçten deliye dönmüştür. Diğer taraftan Deniz bu durumu henüz tam manasıyla kabullenebilmiş değildir. Deniz ile Cihan birlikte Emre'nin ailesinin yanına gideceklerdir.

Damir Harun'dan intikam almanın peşindedir. Bundan dolayı da hedef olarak kendisine Candan ve Asuman'ı belirlemiştir. Asuman ve Damir arasındaki yakınlığa Candan hoşnut olmayacaktır. Ekrem Bey ise aldığı red teklifi sonucunda gerçekleri Rahmi Bey'e itiraf eder.

Harun Cihan ve Dilara arasındaki yakınlaşmayı izlemektedir. Dilara'yla bu konuda net bir şekilde konuşma kararı alır. Telefonunun dinlendiğinden haberi olmadığı için söylediği bir söz yüzünden ok yaydan çıkmıştır. Ozan öz babasının aslında Harun olduğunu öğrenmiştir.

Paramparça Dizisi 87.Bölüm Fragmanı İzle

Paramparça dizisi 87.bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki resime tıklayarak dizinin gelecek haftaki bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Paramparça Paramparça Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film