Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Fragmanı - Haşmet Ne Yapacak?

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve Haşmet kendisine yapılanlardan dolayı intikam istiyor.

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Fragmanı - Haşmet Ne Yapacak?

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı. Dizinin gelecek haftaki fragmanında Haşmet'in intikam peşinde olduğu görülüyor. Gelecek hafta neler olacak bu soruların cevabını şüphesiz ki dizinin takipçileri büyük bir merakla bekliyor. Her hafta Pazartesi günleri olduğu gibi bu haftada oldukça keyifle izlenen dizide beklenmedik pek çok olay gerçekleşti. Özellikle Berna ile Haşmet'in arasında geçen konuşma dizinin izleyenlerini ekran başına kilitledi.

Bana Sevmeyi Anlat 18.Bölüm Özeti

Bana Sevmeyi Anlat 18.Bölüm içerisinde yaşananlar ; Çiçek'in kaybolmuş olması herkesi perişan etmiştir. Ezgi ile Engin'in birbirlerinden ayırlmış olmalarının üzerine Çiçek konusundaki almış oldukları haber onları iyice dağıtmıştır. Berna'nın artık dayacak gücü kalmamıştır. Bunun neticesinde Çiçek'in Onur tarafından kaçırıldığını söylemiştir. Alper öğrenmiş olduğu bu itiraf karşısında çılgına dönmüştür. Alper kızını geri alabilmek için her şeyi göze almıştır. Onur ile Berna arasındaki ilişkiyi öğrenmiş olan Haşmet'in gerçekleştirdiği yorum Leyla'yı fazlasıyla etkilemiştir.

Bana Sevmeyi Anlat 19.Bölüm Özeti

Onur ile Alper arasındaki silahlı mücadelenin kaybedeni Onur olmuştur. Alper Berna'nın sahip olduğu tüm sırları öğrenmiştir ve Berna'yı evden kovmuştur. Ezgi ile Engin arasındaki kıskançlık krizi büyük bir gerilime neden olur. Engin'in Ezgi'den istediği istek Ezgi'yi şok etmiştir. Canan'ı sırrını bilen bir kişi tehdit etmektedir. Berna kaybetmeyi yediremediği için elindeki büyük kozu oynama kararı almıştır.

Bana Sevmeyi Anlat 20.Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin 20.bölüm gelecek hafta fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki resme tıklayarak dizinin fragmanını izleyebilirsiniz.

Bana Sevmeyi Anlat 20. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Bana Sevmeyi Anlat 20. Bölüm 2. fragmanı aşağıdaki resme tıklanarak izlenebilir.

Bana Sevmeyi Anlat Bana Sevmeyi Anlat Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film