KPSS 2016/2 Tercih Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı - Hemen Sorgula

KPSS 2016/2 Tercih Sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Hemen sorgulama linkini sitemizden bulabilirsiniz.

KPSS 2016/2 Tercih Sonuçları ÖSYM Tarafından Açıklandı - Hemen Sorgula

KPSS 2016/2 Tercih Sonuçları ÖSYM Tarafından Bugün Açıklandı. ÖSYM'nin gerçekleştirmiş olduğu ve 21-30 Aralık 2016 tarih aralığında gerçekleştirilmiş olan KPSS 2016/2 tercih sonuçları merakla bekleniyordu. KPSS 2016 Sınavına girmiş ve istediği puanı almış olan pek çok kişi tercih sonuçlarının açıklanması için bekliyordu. 21-30 Aralık tarihlerinde ÖSYM tarafından gerçekleştirilen Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki kadro ve pozisyon eksiklerinin giderilmesi için yapılan 2. yerleştirme sonuçları bugün ÖSYM tarafından açıklandı.

ÖSYM tarafından yapılan açıklama şu şekildedir: "KPSS-2016/2 Tercih Kılavuzunda yer alan Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Kadro ve Pozisyonlarına 2. yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme sonuçları, 9 Ocak 2017 tarihinde saat 18:05’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek'te sunulmuştur. Adaylara saygıyla duyurulur."

Bilindiği üzere KPSS 2016 sınavına girmiş olan pek çok kişinin merakla beklediği sonuçları ÖSYM resmi sitesi üzerinden sorgulayabilirsiniz. Bazı durumlarda yoğunluk olması durumunda ÖSYM resmi sitesine ulaşmayabilir. Bu gibi durumlarda daha sonra tekrardan denemenizde yarar bulunuyor. Kontrol işlemlerinizi yaparken bu hususlara dikkat etmenizi öneriyoruz.

KPSS 2016/2 Tercih Sonuçları İçin Tıklayınız

Sayısal Bilgiler İçin Tıklayınız

KPSS KPSS Tercih Sonuçları KPSS Sonuçları ÖSYM
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Vivo Y9s'in Görüntülenen Fiyatı ve Özellikleri
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor
Tesla Cybertruck, Straship Çeliği Kullanıyor