Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm 2. Fragmanı - Kış Sert Geçecek!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve gelecek hafta bizleri çok güzel bir bölüm bekliyor olacak.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm 2. Fragmanı - Kış Sert Geçecek!

Muhteşem Yüzyıl : Kösem 8. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve  Gelecek hafta fragmanı ne zaman yayınlanacak gibi sorularınızın cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve oldukça popüler bir kitleye sahip olmasıyla birlikte 4. Murat'ın ülke yönetimi için neler yaptığına değinen dizinin 8. Bölümü şimdiden merak edilmeye başlandı bile.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin başrol oyuncuları arasında oldukça aşina olduğumuz isimler yer alıyor. Bu isimlerin başında Kösem Sultan rolüyle Nurgül Yeşilçay, 4. Murat rolüyle Metin Akdülger, Silahtar Mustafa Paşa rolünde Caner Cindoruk, Farya rolünde Farah Zeynep Abdullah, Sinan Paşa rolünde ise Ergin Benli ve Gevherhan Sultan rolünde ise Aslı Tandoğan yer alıyor. Dizinin senaryosu Yılmaz Şahin tarafından yazılmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda ise Çağatay Tosun bulunuyor. Osmanlı sultanı 4. Murat ve annesi Kösem Sultan'ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizi dünyanın dört bir tarafındaki ülkelerde yer alan izleyiciler tarafından takip edilmektedir.

Henüz çocuk yaşta çocuk yaşta tahta geçen oğlu nedeniyle "Saltanat Naibeliği" ünvanına sahip olan Kösem Sultan, sahip olduğu düşmanlarını yok ederek ve onlara üstünlük sağlayarak Osmanlı Devleti'nin hükümdarlığına sahip olmuş bir sultandır. Devletin yönetimini tekrardan kendi ellerinde olması için çaba gösterecek olan 4. Murat ise kendisine karşı oynanan pek çok oyuna karşı mücadele vermeye devam edecektir. Sahip olduğu azim ve kararlılık ile Osmanlı Devleti'nin, Kanuni Sultan Süleyman'dan sonraki en yüksek dönemini yaşatmayı başaracaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 8. Bölüm 2. Fragmanı İzle

Dizinin 8.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki resme tıklayarak dizinin gelecek hafta fragmanını izleyebilirsiniz.

Muhteşem Yüzyıl Kösem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film