Umuda Kelepçe Vurulmaz 11.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı

FOX TV'nin sevilen dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz 11.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı

Umuda Kelepçe Vurulmaz 11.Bölüm 2.Fragmanı Yayınlandı

Umuda Kelepçe Vurulmaz 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Ne zaman yayınlanacak tüm cevapları ve fragmanı yayınlandığı andan itibaren haberimizde bulabilirsiniz. 5 hafta önce FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlamış olan dizinin belirli bir kitleye ve sevene sahip olduğunu herkes biliyor. Lakin sahip olduğu iki farklı kanal içerisindeki rakiplerinin çok dişli rakipler olması nedeniyle reyting konusunda oldukça zorlanacak gibi görünüyor.

Sizler için daha önceden paylaştığımız Umuda Kelepçe Vurulmaz Oyuncuları Kesinleşti haberimiz içerisinde dizinin oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgiler vermiştik. Ayrıca dizinin nasıl bir konuya sahip olduğunu öğrenebileceğiniz konumuzu ziyaret etmenizde yarar var. Dizinin bu haftaki bölümünde yine izleyenleri tatmin edecek bir bölümün yayınlandığını söyleyebiliriz. Lakin gelecek haftaki bekleyiş kişileri şimdiden heyecanlandırmaya başladı bile. Dizinin konusuna hafiften değinecek olursak, hapiste olan gençlerin tekrardan okuma imkanı bulmaları ve bunun üzerine meydana gelişmelerin konu aldığı diziyi seveceğinizi düşünüyoruz. Umuda Kelepçe Vurulmaz sahip olduğu ismiyle bile, gençlerin umutlarını yitirmemeleri gerektiğine parmak basıyor. 

Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi 12. Bölüm Fragmanı İzle

FOX TV ekranlarında severek izlediğimiz Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin 12.bölümünün 2.fragmanı bugün yayınlandı. Hemen izlemek için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Umuda Kelepçe Vurulmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film