O Hayat Benim 116. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı - Hemen İzle

O Hayat Benim 116. Bölüm Gelecek Hafta 2. Fragmanı yayınlandı ve hemen izleme seçeneğini sitemizden bulabilirsiniz.

O Hayat Benim 116. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı - Hemen İzle

FOX TV ekranlarında yayınlanmakta olan O Hayat Benim 116.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı ve şimdiden meraklı bir bekleyişin habercisi niteliğinde olduğundan dizinin hayranları tarafından gelecek hafta büyük bir heyecanla beklenilmektedir. Dizinin yaklaşık 2,5 yıllık süre boyunca sabit bir izleyici kitlesi bulunuyor ve durmadan izlenmeye devam ediyor. Her hafta sahip olduğu rakipleriyle büyük bir reyting mücadelesi veren dizinin bu haftaki bölümü de oldukça yankı uyandırdı.

O Hayat Benim Dizisi Konusu

Dizi bir kişinin aşkı ve hayatı üzerine nasıl bir mücadele verdiğinden bahsediyor. Eğer söz konusu olan aşkınız ve hayatınızsa neden pes etmemeniz gerektiğini dizi içerisinde görebiliyorsunuz. O Hayat Benim dizisi içerisinde aşkın küllerinden nasıl doğduğunu ve aşkın insanların nasıl hayatta kalma mücadelesine destek olduğunu görebiliyorsunuz. Dizi içerisinde ortaya çıkan sırlar nedeniyle pek çok şaşırtıcı gelişme meydana gelirken, aynı zamanda beklenmedik olaylar meydana gelmektedir. Dizinin ana karakterleri Bahar, Efsun ve Ateş kendileri için başlamış olan yepyeni hayatlarında nasıl mücadele verdiklerini görebileceksiniz.

O Hayat Benim 115.Bölüm Özeti

Efsun bir tuzağa doğru sürüklenmektedir. Hülya polislere Efsun'u şikayet etmiştir ve gelen polisler Efsun'u tutuklamışlardır. Mahkemeye çıkarılacağı zamana kadar tutukevine gönderilen Efsun ne yapacağı konusunda kararsızdır. Arda karısını koruyamadığı için oldukça perişan bir durumdadır. Efsun, Sultan ile Zuhal çocuk kaçırma suçundan yakalandıkları için tutukevindeki diğer mahkumlar kendilerine nefret beslemektedirler. Nuran yaşadıklarından dolayı iyice içine kapanmaya başlamıştır. Efsun uzun zaman boyunca verdiği mücadelesini kaybetmek üzeredir.

O Hayat Benim 116.Bölüm 1. Fragmanı İzle

Dizinin gelecek hafta fragmanı henüz yayınlandı. Aşağıdaki linke tıklayarak gelecek haftaki bölümün 1.fragmanını izleyebilirsiniz.

1. Fragmanı izlemek için tıklayınız

O Hayat Benim 116. Bölüm 2. Fragmanı İzle

2. Fragmanı izlemek için tıklayınız

O Hayat Benim O Hayat Benim Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film