Seviyor Sevmiyor 25.Bölüm 3. Fragmanı Yayınlandı - Yiğit Mücadele Ediyor!

Seviyor Sevmiyor 25.Bölüm Fragmanı yayınlandı ve fragmanda Yiğit hastalığını yenmek için mücadeleye devam ediyor.

Seviyor Sevmiyor 25.Bölüm 3. Fragmanı Yayınlandı - Yiğit Mücadele Ediyor!

Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Dizinin gelecek bölümü oldukça büyük bir etki oluşturacak. Çünkü fragmanı izleyecek olursanız, Yiğit ile Deniz arasındaki problem devam etmektedir. Ayrıca Tuna ile İrem birbirleriyle tartışmaya devam etmekteler. Çünkü Tuna ile Deniz arasında bir şeyler olduğunu düşünen Yiğit bu durumda kendisini aldatılmış olarak hissediyor. Kendisinin aldatılmış olduğunu düşünen Yiğit bu nedenle Deniz'e karşı cephe almıştır.

Tuna'nın sahip olduğu psikolojik sorundan kurtulabilmesi için sorunlarıyla yüzleşmesi gerektiği düşünülmektedir. Yiğit'in sahip olduğu hastalık ilerlemeye devam etmekte olduğu fragmanda yer alan konuşmalarda ortaya çıkıyor. Ayrıca Yiğit'in bir an önce ameliyat olarak hastalığının önüne geçilmesi şart haline gelmiş durumdadır. Ayrıca fragmanın son sahnesinde Tuna'nın bir evin çatısına çıkarak intihar etmeyi düşündüğü görülüyor. Kollarını açmış vaziyette aşağıya atlamayı düşünen Tuna'nın intihar edip etmeyeceği ise merak edilen başlıca konulardan biri diyebiliriz.

Dizi Hakkında

Dizinin 21 ve 22.bölümler içerisinde yiğit kardeşleri olduğunu ve onlarla iletişim kurma çabası içerisine girmişti. 23 ve 24.bölümler içerisinde de heyecan kaldığı yerden devam etmiş ve Tuna ile Deniz arasında bir şeyler olduğunu kanıtlamak isteyen İrem bir çeşit oyun oynamıştı. İlk ekranlarda gösterime girdiğinden bu yana büyük kitleler tarafından izlenen ve reyting seviyesini artırarak devam eden dizi her bölümünde merak uyandırmaya devam ediyordu. Dizinin ilerleyen bölümlerinde yaşanacaklar izleyicileri ekran başında daha da tutacağa benziyor. Çünkü olaylar artık son dönüm noktalarına geliyor gibi görünüyor.

Gelecek haftalarda neler olacağı konusunda herkes meraklı bir bekleyiş içerisinde bulunuyor. Dizinin içerisindeki durumların o kadar değişkenlik göstermiş olması, dizinin heyecanını artırmaya devam eden unsurlar arasında yer alıyor. Pazar günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Seviyor Sevmiyor fragmanı yayınlandığı andan itibaren sizler için sitemizden sunulacaktır.

Seviyor Sevmiyor 25.Bölüm 1. Fragmanı İzle

Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm 1. Fragmanı izlemek için tıklayınız

Seviyor Sevmiyor 25.Bölüm 2. Fragmanı İzle

Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm 2. Fragmanı izlemek için tıklayınız

Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm 3. Fragmanı İzle

Seviyor Sevmiyor 25. Bölüm 3. Fragmanı izlemek için tıklayınız

 

Seviyor Sevmiyor Seviyor Sevmiyor Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film