Hamit Altıntop'a Ödenen Paraya Tenisçi İpek Şenoğlu İsyan Etti

Hamit Altıntop'a ödenmiş olan maaş ve tazminat konusunda İpek Şenoğlu göndermede bulundu.

Hamit Altıntop'a Ödenen Paraya Tenisçi İpek Şenoğlu İsyan Etti

Milli tenisçilerimizden İpek Şenoğlu, sözleşmesi fesih edilen Hamit Altıntop'a ödenmiş para için isyan dolu sözler söyledi. Tenise gereken önemin verilmediğini vurgulayan İpek Şenoğlu "Tenise gelince para durumu kritik futbola gelince sorun yok." şeklinde ifadeler kullandı.

Galatasaray'da yaşanan gelişme Hamit Altıntop'un sözleşmesinin feshedilmesi sonucunda tecrübe sahibi futbolcuya ödenmesine karar verilen tazminat miktarı Galatasaray taraftarını kızdırdı.

Taraftarlar Duruma Kızgın

Facebook, Twitter gibi ortamlarda yönetime tepki gösteren taraftarlardan sonra tepki gösteren arasına İpek Şenoğlu'da eklendi. Milli tenisçimiz Twitter hesabını kullanarak durumdan rahatsız olduğuna yönelik ifadeler kullandı. İpek Şenoğlu'nun kullandığı ifadelerde Hamit Altıntop'a seslenerek sözleşmeni yenilemelisin, durumu kullanma, tazminat senin hakkın değil şeklinde ifadeler kullandı. İfadelerine devam eden İpek Şenoğlu tenis için proje istediğimizde maddi durumun elverişli olmadığını söylüyorsunuz ama Hamit Altıntop için gereksiz bir tazminatı ödeyebiliyorsunuz gibi ifadelerini ekledi.

Sosyal medyada tepkilerin giderek arttığını gören yönetimin sıradaki hamlesinin ne olacağı merakla bekleniyor. Taraftarların bir arada olduğu bu konu için çözüm olarak ne yapılacak ilerleyen zamanlarda belli olacak.

Kaynak: Fanatik

Hamit Altıntop İpek Şenoğlu Tenis Futbol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film