Akaryakıtta Fuel Oil ve Kalorifer Yakıtına Zam Geldi

Akaryakıtta fuel oil ve kalorifer yakıtı zam alan petrol ürünleri arasında yer alıyor.

Akaryakıtta Fuel Oil ve Kalorifer Yakıtına Zam Geldi

Akaryakıtta siyah ürün diye belirtilen ve adına kalyak denilen piyasa genelince tanınan kalorifer yakıtı ve Fuel Oil'e zam geldiği duyuruldu. Piyasada siyah ürün olarak adlandırılan ve ismi Kalyak olan kalorifer yakıtına 7 kuruş, Fuel Oil'e de 11 kuruş zam geldiği açıklandı.

Zamlar Gece Yarısından İtibaren Geçerli Olacak

Zamların gece yarısından itibaren geçerli olacağı açıklandı. Bu açıklama ile birlikte kalyak olarak bilinen siyah ürünün kilogramı ortalama olarak Ankara'da 2.73 liradan 2.80 liraya yükseldiği, İstanbul'da ise 2.70 lira olan ürünün 2.77 liraya, İzmir'de ise ürünün 2.67 liradan 2.74 liraya yükseleceği açıklandı. Dağıtım firmalarının belirlemiş oldukları bu fiyatlar serbesti ve rekabet nedeni ile şirketlere ve kentlere göre değişiklik göstererek piyasaya sürülüyor.

İzmir'de ürünün daha ucuz olmasının nedeni üretim alanına yakın olması nedeni ile olduğu, diğer iller arasında ise çok büyük farklar olmadığı farkların az olduğu belirlendi. Yapılan açıklama ile birlikte gece yarısından sonra belirlenen yeni fiyat tarifeleri devreye girerek yeni fiyat tarifeleri üzerinden hizmet alınacak. Gelecek günlerde akaryakıt fiyatları konusunda neler olacak merakla bekleniyor.

Akaryakıt Fuel Oil Kalorifer Yakıtı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film