Kalbimdeki Deniz 12.bölüm Fragmanı Yayınlandı - Alihan Ailesiyle Buluşacak!

Kalbimdeki Deniz 12.Bölüm gelecek hafta Fragmanı yayınlandı ve Alihan aylar sonra ailesiyle buluşacak.

Kalbimdeki Deniz 12.bölüm Fragmanı Yayınlandı - Alihan Ailesiyle Buluşacak!

Kalbimdeki Deniz 11. Bölüm fragmanı ile gelecek hafta şimdiden merakla beklenmeye başlandı. FOX TV'nin yeni dizilerinden bir tanesi olan ve hafta sonları cumartesi günü izleyicileriyle buluşan dizi de oldukça iddialı bir kadro bulunuyor. Dizinin konusu ve sahip olduğu oyuncu kadrosu nedeniyle ilk yayınlandığı bölümden bu yana pek çok kişi tarafından takip edilmeye devam ediliyor.

Kalbimdeki Deniz 9. Bölüm Özeti

Mirat ve Ece’nin, Deniz’i kumpasa düşürdüğünden şüphelendiği Fikriye, onların gözünde kendini aklamaya çalışsa da ettiğini bulur. Deniz yeni bir iş bulduğuna sevinirken, Ece ve ağır ithamlarda bulunduğu Fikriye arasında kolay kolay dinmeyecek bir düşmanlık başlar. Ece’nin birbirine ekleyerek büyüyen yalanlarını öğrenen Deniz ve kızının arası gerilir. Şebnem ve Alihan’ın arasında soğuk rüzgarlar eserken, Alihan sahte bir hesapla sosyal medya üzerinden kızıyla iletişim kurar ve Deniz’e yakalanır.

Kalbimdeki Deniz 10. Bölüm Özeti

Sahte sosyal medya yoluyla Alihan'la konuşmuş olan Deniz, bazı gerçekleri öğrenince şok olmuştur. Öğrendiklerinden bayağı etkilenmiş olan, Deniz ne yapacağını bilememektedir. Ece ile Mustafa arasındaki yakınlaşmanın ilerlemesini istemeyen Fikriye bu durumun daha da fazla ilerlememesi için kendi planlarını öne çıkarmaya çalışmıştır. Fikriye planlarının gerçekleşmesi adına Hülya Mirat ile Deniz'in kendi tarafında yer almasını sağlamak için onlara bazı iyiliklerde bulunur. Diğer taraftan kendisi hakkında bazı gerçekleri öğrenilmiş olan Diyar ise bambaşka bir sürprizle karşılaşacaktır. Şebnem ile Alihan arasında oldukça büyük bir tartışma gerçekleşir ve Şebnem bu durumda sahip olduğu bebek kozunu kullanır. Bebeği aldırmak isteyeceğini söyleyen Şebnem karşısında Alihan geri adım atmak zorunda kalmıştır. Deniz ise Alihan'la yaptığı görüşme nedeniyle oluşan stres yüzünden bebeğini kaybetmiştir.

Kalbimdeki Deniz 11. Bölüm Özeti

Deniz taşıdığı bebeğini kaybetmiştir. Hülya ile Şebnem Deniz'in bebeğini kaybetmiş olmasını oldukça sevinçli şekilde karşılamışlardır. Mirat Deniz'in bu zor zamanında yanında olmak için elinden geleni yapmıştır. Fikriye ve Ece arasındaki düşmanlığın gitgide artması dizide pek çok şeyi değiştirecek gibi görünmektedir. Mustafa ile Ece arasındaki yakınlaşma yükselmiştir ve bir birliktelik doğmuştur. Ece evdekilerle hayatında ilk defa sıcak bir ilişki kurma fırsatı bulmuştur. Bir şeylerin iyiye gidiyor olmasının yanı sıra beklenmedik şekilde gelişmelerin meydana gelmesi insanları ayağa kaldıracaktır.

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı

Kalbimdeki Deniz 12.Bölüm fragmanını aşağıdaki resme tıklayarak izleyebilirsiniz.

Kalbimdeki Deniz Kalbimdeki Deniz Fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film