Fenerbahçe'de Aatif Chahechouhe Kamp Kadrosuna Alınmadı

Fenerbahçe devre hazırlıklarını sürdürürken, Aatif Chahechouhe kamp kadrosuna dahil edilmedi.

Fenerbahçe'de Aatif Chahechouhe Kamp Kadrosuna Alınmadı

Türkiye Süper Ligi'nin devre arasına girilmesi ile birlikte takımlar hem ikinci yarı için transfer hazırlıklarına hem de ikinci yarı için form tutmak adına kamplarını yolunu tuttu. Devre arasında transfer gündemini en çok meşgul eden isim hiç kuşku yok ki Trabzonsporlu yıldız oyuncu Mehmet Ekici. Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın kadrosuna katmak istediği Mehmet Ekici için Fenerbahçe Trabzonspor'a bir takas teklifinde bulundu. Fenerbahçe bu takas teklifinde Aatıf Chahechouhe ile Mehmet Ekici'nin takas edilebilmesi için Trabzonspor'un kapısını çaldı.

Aatıf Chahechouhe Kamp Kadrosunda Yok

Fenerbahçe'nin Trabzonspor'a yapmış olduğu teklif konusunda her iki kulübün kararı net olarak bilinmezken Aatıf Chahechouhe'nin Fenerbahçe'nin devre arası kamp kadrosuna alınmaması bu takas teklifinin Trabzonspor tarafından kabul edileceğine dair yorumlandı.

Fenerbahçe ikinci yarı hazırlıkları için Antalya'nın yolunu tutarken Aatıf Chahechouhe İstanbul'da kalarak ilave antrenmanlar yapmaya başladı. Transfer ile ilgili yapılan açıklamalar net olmasa da bu takasın olma ihtimalinin yüksek olduğunu gösteriyor. Yakın zamanda bu konu ile ilgili açıklamaların yapılması bekleniyor. Gelecek günlerde transfer konusunda net bilgiler ortaya çıkacaktır.

Fenerbahçe Aatif Chahechouhe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film