Fenerbahçe İzmir Marşı İle Fethi Sekin'i Unutmadı!

Fenerbahçe Basketbol takımı maçında İzmir Marşı ile Fethi Sekin anıldı.

Fenerbahçe İzmir Marşı İle Fethi Sekin'i Unutmadı!

Fenerbahçe Basketbol takımının Avrupa mücadelesine çıkmadan önce taraftarların yapığı şey herkesi duygulandırdı. İzmir’de yaşanan hani saldırı sonucu Fenerbahçe taraftarı İzmir ve İzmirli vatandaşların yanında olduklarını, acılarını paylaştıklarını çok farklı bir yöntemle gösterdi.

Fenerbahçe Taraftarından duygulandıran Destek

Fenerbahçe Basket takımı geçtiğimiz gün Ülker Arena’da oynadığı EA Milano maçına çıkmadan önce statta tüm taraftarlar İzmir marşını söylemeye başladı. İzmir Adliyesinde yaşanan terörist saldırı ve yaşanan terörist saldırının büyümesini engelleyen kahraman polisin şehit olması üzeri tüm Türkiye yasa boğulmuştu. Fenerbahçeli taraftarlarda İzmir marşını bir ağızdan Ülker Arena’da söyleyerek desteklerini gösterdiler.

İzmir’de Neler Oldu

Geçtiğimiz gün İzmir Adliyesinin Memurlara ait olan girişinde bir araç patlatılmıştı. Bu sırada ortalığa ateş açmaya çalışan iki terörist tespit edilmiş. Adliyede görev yapan polis memuru teröristlerle kahramanca çatışmış bir tanesini etkisiz hale getirirken şehit düşmüştü. Kahraman polis sayesinden daha büyük bir saldırı ve kayıp olmamıştır. Fenerbahçeli taraftarlar bu maçta değil takımlarının bu hafta çıkacağı diğer maçlarda da İzmir Marşını söyleyeceklerini belirttiler. Fenerbahçe taraftarının gerçekleştirmiş olduğu bu anlamlı saygı duruşu pek çok kişi tarafından alkışlandı ve destek gördü.

Fethi Sekin İzmir Fenerbahçe İzmir Marşı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film