Sokağa İlan Asarak Kısmetini Arıyor

Balıkesir'de yaşayan kişi elektrik direklerine ilan asarak kısmetini arıyor.

Sokağa İlan Asarak Kısmetini Arıyor

Balıkesir'de yaşayan ve 60 yaşında olan Nurettin Gerenli herkesi şaşkına çevirecek bir ilan dağıttı. İlanı elektrik direklerine asmasıyla büyük dikkat çeken Gerenli ilanın içeriğiyle şaşırttı. İlanda kısmetini aradığını belirten Gerenli aradığı kriterleri de ilana ekledi.

Gerenli evine yakın tüm cadde ve sokaklardaki elektrik direklerine kısmetini aradığı ilanları astı. Yalnızlıktan sıkıldığını dile getiren Gerenli babasından kendisine kalan evde senelerdir bir başına yaşadığını ifade etti.

35-40 Yaş Arasında Eş Arıyorum

Daha öncede evdeki faturaları ödemesi koşuluyla yanında bir aile kalması için elektrik direklerine ilan asan Nurettin Gerenli bu sefer eş aradığını ifade eden bir ilan astı. Emekli olduğu ifade eden Gerenli emekli aylığını aradığı hayat arkadaşıyla beraber paylaşmak isteğinde olduğunu söyledi. Gerenli 60 yaşındayım emekli olalı 2 sene oldu daha öncesinde gelirim yoktu, artık gelirim var ve kendime bir kısmet arıyorum dedi.

Ben Yaşlandım Ve Eşimin Bana Bakmasını İstiyorum

Kazandığım bir para var ve bu paranın amacı olsun istiyorum. Bu yüzden gelirimi paylaşacak bir hayat arkadaşı arıyorum ifadelerini kullandı.

Kaynak: Aksam.com.tr

Balıkesir Evlilik Kısmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film