Yavru Kediye Yaptıkları İşkence Nedeniyle Ceza Aldılar

Çanakkale'de yavru kediye işkence yapan gençlere para cezası uygulandı.

Yavru Kediye Yaptıkları İşkence Nedeniyle Ceza Aldılar

Hayvan işkencelerinin biri ise Çanakkale'de ortaya çıktı. Her geçen gün artan hayvan işkenceleri bütün ülkede şiddetle kınanıyor. Yavru bir kediyi koli bandı ile bantlayan 2 genç çektikleri videoyu sosyal medya hesaplarından paylaşınca olanlar oldu.

Hayvan sevenleri ayaklandıran video sonucu, 2 genç ihbar edilerek, suç duyurusunun ardından gözaltına alındı. Gözaltının ardından ise 2 gence de para cezası kesilerek serbest bırakıldı. Yavru kediyi bantlayıp görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşan 2 genç, hayvan sevenleri ayaklandırmıştı. İhbarlar ve suç duyuruları üzerine gözaltına alınan 2 gence para cezası kesildi.

İşkenceden Sonra Özür Videosu Yayınladılar

İşkenceye uğrayan kedi ise veterinerde sağlık kontrolünden geçirilerek sahiplendirildi. Yaşanan olayın ardından ise yaşanan tepkilerden sonra yaptıklarından pişman olarak, özür videosu yayınladı. A.E.A ve U.G. adlı gençler tekrar video yayınladılar. Ancak bu sefer özür videoyu yüklediler sosyal hesaplarına. Yaptıklarının vahşice ve cahilce olduğunu kabul eden gençler bir daha böyle bir şey yapmayacaklarına dair de söz verdiler.

Çanakkale İşkence Kedi Yavru Kedi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film