Kahraman Polis Fethi Sekin 3 Yıl Önce Ölümden Dönmüştü

Kahraman polis Fethi Sekin 3 yıl önce aynı yerde görev esnasında ölümden dönmüştü.

Kahraman Polis Fethi Sekin 3 Yıl Önce Ölümden Dönmüştü

Terör olaylarının yaygınlaşarak devam ettiği günlerde hain terör saldırıları sonucunda ülkede pek çok kayıp verildi. Yaşanan her olay ülkecek bir mateme bürünmemize sebep olurken, tüm halkımızdaki birlik ve beraberliği kuvvetlendirirken teröre edilen lanetleri yüksek sese çıkardı.

İzmir’deki Kahraman Fethi Sekin

Son gelen üzücü haber İzmir’den olmuştu.İzmir Adliyesi önünde araç patlatarak katliam sağlamak isteyen teröristlerin hain saldırısına kahraman polis Fethi Sekin müdahele etti. Dün Adliye Sarayı önünde şehit polisimiz, İzmir de kahraman niteliğini kazandı. Hain saldırı öncesinde arkadaşlarını ve çevredekileri bomba şüphesiyle uyararak, ateş açmaya başladığı bilgisini ileten görgü tanıkları; kendisinin ve patlama sonucunda adliye önünde görev yapan memurun ölümüne engel olmadıklarını üzüntüsünü ilettiler. Çatışma sırasında iki terörist ele ölü olarak geçirildi. Ele geçirilen teröristlerin mevuttaki araçlarını incelediklerinde olayların ne derece büyük olabileceği ihtimali üzerinde de daha çok duruldu.

Kahraman Trafik polisi Fethi Sekin 2014 yılı içerisinde hemen hemen şehit olduğu noktada büyük kaza geçirmiş, ölümün kıyısından dönmüştü. Üç çocuk babası olan Sekin, tanıdığı tanımadığı tüm insanlara yaptığı iyilikleri ile tanınmaktaydı. Ölüm haberi yakın uzak tanıdık tanımadık herkesi derinden üzmeye yetti. Ayrıca Adliye saldırısında hayatını kaybeden Musa Can ve Fethi Sekin bugün İzmir'de törenle uğurlandı.

Fethi Sekin Şehit Şehit Polis Polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film