Futbol Camiasından Terörü Lanetleyen Mesajlar Geldi

İzmir'de gerçekleşen hain saldırı sonrasında futbol camiası hep birlikte teröre lanet mesajları yayınladı.

Futbol Camiasından Terörü Lanetleyen Mesajlar Geldi

5 Ocak 2017 tarihinde İzmir'in Bayraklı ilçesinde gerçekleştirilen terör saldırısını Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve takımlar lanetledi. İzmir'de yaşanan terör saldırısında bir polis ve bir kâtip şehit oldu. Daha büyük bir katliamın eşiğinden ise kahraman şehit polis memuru Fethi Sekin sayesinde dönüldü. Futbol dünyası bu teröre büyük tepki gösterdi.

TFF

TFF İzmir'de öğleden sonra 16.10 sularında gerçekleşen terör saldırısını kınadı. Allahtan rahmet ve baş sağlığı diledi. Olanlardan dolayı oldukça üzüntü duyduklarını belirtti.

Fenerbahçe

İzmir Adliyesi önünde yaşanan terör saldırısını lanetlediklerini. Ülkenin bir kaosa sürüklenmesini isteyen terör örgütlerini kenetlediklerini belirtti. Şehitlere Allah'tan rahmet, ailelere baş sağlığı, yaralılara ise acil şifalar diledi.

Galatasaray

Vatanın her tarafını hedef alan teröristlere en iyi cevabı halkın vereceğini, bu tarz insanlık dışı eylemlerin ülkenin birlik be bütünlüğünü bozamayacağını belirtti. Şehitlere rahmet, şehit ailelerine sabır, yaralılara da acil şifalar diledi.

Beşiktaş

Ülkede yaşanan terör saldırılarına karşı milletin birlik ve beraberlik içinde olduğunu. Teröre asla alışmayacaklarını belirterek Şehitlere Allah'tan rahmet, ailelere başsağlığı ve yaralılara acil şifalar diledi.

Trabzonspor

Birlikte barış içinde bir ülkede yaşayacaklarını teröre boyun eğmeyeceklerini belirtti

Konyaspor

Saldırıdan oldukça üzüntü duyduklarını ve bu tip olayların milleti birbirine daha çok kenetlediğini belirtti. Ülkeyi bölmeye hiç kimsenin gücünün yetemeyeceğini söyleyerek Şehitlere Allah'tan rahmet ailelere baş sağlığı hastanede olanlara ise acil şifalar diledi.

Futbol Terör Saldırısı Terör
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film