Karadeniz'de PKK Terör Örgütüne Büyük Operasyon

Karadeniz'de Hain PKK Terör örgütüne yönelik büyük operasyon gerçekleştirilmeye başlandı.

Karadeniz'de PKK Terör Örgütüne Büyük Operasyon

Ordu valisi İrfan Balkanlıoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmada PKK terör örgütünün Karadeniz'de de boy göstermeye çalıştığını belirtti. Balkanlıoğlu konuşmasında Ordu kırsalı ve yaylalarda geniş güvenlik önlemleri alındığını ve çeşitli operasyonlar düzenlendiğini söyledi. Vali geçen yıl bölgede sözde bölge sorumlularının da aralarında bulunduğu 9 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini ve konuyla ilgili bilgi veren vatandaşlara da ödül verileceğini ortaya attı. Kış mevsiminde de güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonların hız kesmeden devam ettiğini öne sürdü.

Ordu'nun Mesudiye ilçesinde geçen yıl yakalanan gurup hakkında detaylara ve net sayılara değinen vali sınırlarda da güvenlik önlemlerinin arttırıldığını ve vatandaşlardan bu konuda destek beklediğini söyledi.

Soğuk Havada Büyük Operasyon

Komandolar, PKK terör örgütünün sözde Karadeniz Açılımı altında halkın huzursuz olmaması için -15 derecede güvenliği sağlıyorlar. Bulundukları bölge teröre uzak olmasına rağmen halkın güvenliği ve tedbiri amaçlı geniş çaplı önlemler alıyor. Vali ve komandolar halkın terörü beslemeyeceğini bunun içinde şüpheli görünenleri şikâyette bulunmalarını talep ediyorlar. Şikâyette bulunan kişiye farklı miktarlarda ödül verileceği de belirtilirken güvenlik önlemlerinin arttığı da gözlerden kaçmıyor.

Karadeniz PKK Operasyon Terör Örgütü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film