Adana'da Gerçekleşen Kazada Bilal Bulut Hayatını Kaybetti

Adana'da trafikte karşıdan karşıya geçmeye çalışan Bilal Bulut hayatını kaybetti.

Adana'da Gerçekleşen Kazada Bilal Bulut Hayatını Kaybetti

Adana ilinden üzücü haber geldi. Karşıdan karşıya geçmek isteyen Bilal Bulut, 150 metre yürüyerek ulaşacağı üst geçit kullanmak yerine koşarak karşıya geçmeyi denedi. Yaptığı bu hareket hayatına mal oldu. Kazada hayatını kaybeden Bilal Bulut henüz 42 yaşında idi. Arabanın çarpası ile Bulut, metrelerce sürüklendi.

Sadece 150 metre yürümemek için metrelerce sürüklenen Bilal Bulut, üzücü bir şekilde hayata veda etti. Kaza, trafiğin yoğun olduğu Seyhan ilçesinin, Turhan Cemal Beriker Bulvarı Merkez Otogar civarında saat 20.30' da meydana geldi. Bilal Bulut karşıdan karşıya koşarak kısa sürede geçmek istedi. Ancak planları hiçte beklediği gibi olmadı. 22 yaşında ki hafif ticari araç sürücü hızını alamayarak Bilal Bulut' a çarptı. Kısa süre içerisinde ambulans çağrılarak Bilal Bulut hastaneye getirildi. Kan kaybetmesinin sonucunda, yapılan hiç bir müdahaleye yanıt vermeyen Bilal Bulut hayatını kaybetti.

Kazayı yapan 22 yaşında ki sürücü ise polis tarafından Şakirpaşa Polis Merkezi' ne götürüldü. Seyhan ilçesinde gerçekleşen kaza hakkında gerekli soruşturmalar devam etmektedir.

Bilal Bulut Adana Trafik Kazası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film