Jennifer Aniston Sırlarını Açığa Çıkardı

The Ellen Show adlı televizyon programına konuk olan Jennifer Aniston, yaptığı açıklamalarla izleyicileri şoke etti.

Jennifer Aniston Sırlarını Açığa Çıkardı

Ünlü oyuncu Jennifer Aniston, katıldığı bir televizyon şovundaki sır itiraf oyununda uçakta bir pilot, hostes ve yardımcı pilot ile ilişki kurduğunu itiraf etti. Aniston'ın verdiği yanıtlar izleyicilerin kafasını karıştırdı.

Hollywood oyuncularından Jennifer Aniston, Çarşamba günü gerçekleştirilen The Ellen Show programına konuk olmuştur. Jennifer Aniston, sunucu Ellen DeGeneres'in kendisine sır itiraf oyunu teklifini kabul eden güzel oyuncu, iki yüzünde farklı cevapların yer altığı bir kartı eline alarak Ellen DeGeneres'in sorularına cevap vermeye başladı. DeGeneres'in Jennifer Aniston'a yönelttiği ilk soru ise "Ben hiçbir zaman bir uçakta cinsel ilişkide bulunmadım," oldu. Aniston'ın tereddüt yaşamasıyla birlikte DeGeneres'in yaptığı uyarı sonucunda güzel oyuncu ilişki yaşadığını kabul etmek durumunda kaldı.

Jennifer Aniston'un Uçak Macerası İzleyicileri Şok Etti
Ellen DeGeneres sorularını daha ileri taşıyarak, "Kokpitte hiçbir zaman ilişkiye girmedim," demesinin ardından Jennifer Aniston stüdyo seyircilerinin şaşkın bakışları arasında ilişkiye girdiğini onaylamıştır. 47 yaşında olan Jennifer Aniston'ın uçakta bir pilot, hostes ve yardımcı pilot ile ilişki yaşadığını kabul etmesiyle hem DeGeneres hem de seyirciler şoka uğradı.

Jennifer Aniston Hollywood
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film