Fabri Fenerbahçe Maçında Kariyerine Elveda Diyebilir

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisi, kaleci Fabri'nin kariyerine son verebilir.

Fabri Fenerbahçe Maçında Kariyerine Elveda Diyebilir

Mehmet Demirkol, yaptığı açıklama ile Fenerbahçe maçının Fabri'nin kariyerine bir son verebileceğini dile getirdi. Spor yazarlığı yapan Mehmet Demirkol, Fabri'nin aldığı risklerden dolayı, bir kaza sonucunda sadece Fenerbahçe maçını kaybetmesi değil Beşiktaş takımında da bundan sonra oynayabileceğini ifade etti.

Mehmet Demirkol, Fenerbahçe ve Beşiktaş karşılaşmaları ile alakalı yorumlarda bulundu. İşin de uzman olan yorumcu Mehmet Demirkol, Beşiktaş takımı hakkında beklenmedik yorumlar yaptı. Mehmet Demirkol skoru 'Q7 veya RVP' belirler dedi. Benfica maçında ve Başakşehir maçında, 2. yarıdan maçı döndüren Beşiktaş için gurur verici konuştu. Açıklamaları ile Beşiktaş ile karşı karşıya gelen takımların tümüne, resmen maç bitmeden kazanan belli olmaz ifadesini kullandı.

Mehmet Demirkol, Beşiktaş’ın kadrosunda bulunan 2 yetenekli yıldız futbolcu Fabri ve Lens için ise Fenerbahçe karşılaşmasında dikkatli olmaları gerektiğini söyledi. Fabri'nin ufacık bir hata sayesinde yapacağı bir yanlış hareket ile sadece Fenerbahçe müsabakasını değil futbol hayatını kaybedeceğini açıklayan Mehmet Demirkol, tüm risklerden uzak durulması gerektiğini açıklamalarına ekledi.

Beşiktaş Fabri Fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film