Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Bölüm Fragmanı - 4. Murat Ne Yapacak?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta fragmanı ne zaman yayınlanacak ve 4. Murat'ın planları haberimizde!

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Bölüm Fragmanı - 4. Murat Ne Yapacak?

Muhteşem Yüzyıl : Kösem 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Gelecek hafta fragmanı ne zaman yayınlanacak gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. FOX TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve oldukça popüler bir kitleye sahip olmasıyla birlikte 4. Murat'ın ülke yönetimi için neler yaptığına değinen dizinin 4. Bölümü şimdiden merak edilmeye başlandı bile.

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin başrol oyuncuları arasında oldukça aşina olduğumuz isimler yer alıyor. Bu isimlerin başında Kösem Sultan rolüyle Nurgül Yeşilçay, 4. Murat rolüyle Metin Akdülger, Silahtar Mustafa Paşa rolünde Caner Cindoruk, Farya rolünde Farah Zeynep Abdullah, Sinan Paşa rolünde ise Ergin Benli ve Gevherhan Sultan rolünde ise Aslı Tandoğan yer alıyor. Dizinin senaryosu Yılmaz Şahin tarafından yazılmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda ise Çağatay Tosun bulunuyor. Osmanlı sultanı 4. Murat ve annesi Kösem Sultan'ın hayat hikayesinin anlatıldığı dizi dünyanın dört bir tarafındaki ülkelerde yer alan izleyiciler tarafından takip edilmektedir.

Henüz çocuk yaşta çocuk yaşta tahta geçen oğlu nedeniyle "Saltanat Naibeliği" ünvanına sahip olan Kösem Sultan, sahip olduğu düşmanlarını yok ederek ve onlara üstünlük sağlayarak Osmanlı Devleti'nin hükümdarlığına sahip olmuş bir sultandır. Devletin yönetimini tekrardan kendi ellerinde olması için çaba gösterecek olan 4. Murat ise kendisine karşı oynanan pek çok oyuna karşı mücadele vermeye devam edecektir. Sahip olduğu azim ve kararlılık ile Osmanlı Devleti'nin, Kanuni Sultan Süleyman'dan sonraki en yüksek dönemini yaşatmayı başaracaktır.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin yeni bölüm fragmanı bu gece ya da iki gün içerisinde yayınlanacaktır. Sizlere yayınlandığı andan itibaren sitemiz üzerinde video ya da izleyebileceğiniz sayfa bağlantısını sunacağız.

 

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl Kösem 4. Murat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film