Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe Umreden Dönüş Yaptı

Yıldız Tilbe geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği umre ziyaretinden döner dönmez soluğu sahnelerde aldı.

Ünlü Sanatçı Yıldız Tilbe Umreden Dönüş Yaptı

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe Umre dönüşü sahne kostümlerini değiştirdi. Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe programı esnasında tercih ettiği kıyafetinde açıklık olmamasına özen gösterdi. Geçen haftalar da Umre seyahati gerçekleştiren ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, emekli olacağını belirtti.

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe emeklilikte Hacı' da olacağım inşallah diyen en özel aşk şarkılarının sahibi Yıldız Tilbe Umre dönüşü soluğu kapalı kıyafeti ile sahnelerde aldı. Yıldız Tilbe kendine özgü stili ile modanın dışına çıkan tarzını Umre ile birlikte tamamen değiştirdi. Kollarının bile açıkta olmadığı kostümü dikkat çekti. Renkli kişiliği ve tarzı ile nerede ne yapacağı belli olmayan Yıldız Tilbe saçlarını kahverengi' ye boyatarak sadeleşmeyi tercih etti.

Kahverengi saçları ile de güzelliğine güzel katan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe tarzı, sesi, aşk şarkıları ile her zaman gündemde olmaya devam edecektir. Bir dönem sosyal medya platformlarında sıklıkla paylaşımlar yapan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, paylaşımları ile sosyal medya platformlarını da sallamayı başarmıştı. Bu paylaşımlar uzun zaman dillerden düşmemişti.

Yıldız Tilbe Sosyal Medya Umre
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film