Dağ 2 Filmi IMDB Rekorlarını Alt Üst Etti! Fragmanı İzle!

Dağ 2 Filmi IMDB rekorlarını alt üst eden bir başarı gerçekleştirdi. 10 üzerinden 10 puan alan tek film olmayı başardı!

Dağ 2 Filmi IMDB Rekorlarını Alt Üst Etti! Fragmanı İzle!

Kısa bir süre önce vizyona giren ve sahip olduğu konusuyla oldukça beğenilen Dağ 2 Filmi dünyanın film bilgi deposu ya da bankası olarak adlandırılan IMDB üzerinde gerçekleştirilen altmış bin küsur oyun tamamında on üzerinden on almayı başaran tek film oldu.

Geçtiğimiz yıllarda ilk filmi çekilmiş olan ve oldukça beğeni toplayan Dağ filmi, bu yıl karşımıza yepyeni bir konuyla daha geldi ve tam da milletçe birlikteliğe ihtiyaç duyduğumuz bir dönemde karşımıza çıkması onu daha da çok beğenmememizi sağladı. Murat Serezli, Çağlar Ertuğrul, Ufuk Bayraktar ve Ahu Türkpençe gibi oyuncuların başrollerinde yer aldığı film sevenleri tarafından IMDB üzerinde 10 üzerinden 10 puan ile değerlendirilerek bu alanda kırılması güç bir rekorun sahibi olmayı da başarmış oldu. Dağ 2 Filmi IMDB sayfasını görmek için tıklayınız.

Vizyona girişinden bu yana yaklaşık olarak 770 bin izleyici tarafından sinemalarda seyredilmiş olan Dağ 2 filmi, gişe rekabetinin birinci sırasına da sahip olmuş oldu. Ayrıca dünyanın film bankası olarak nitelendirilen IMDB üzerinde kullanılan 60 bin oyun hepsinde de 10 tam puan almayı başarması beraberinde ayrı bir rekoru getirmiş oldu. IMDB üzerinde gerçekleştirilmiş olan oyların yapımcılar, yönetmenler ve oyuncular için büyük önem arz ettiğini söylemekte yarar var.

TRT Haber'e konuyla alakalı olarak yorumda bulunan Alper Çağlar "Ekip olarak büyük emek verdik ve özveri gösterdik. Filmdeki emeklerimizi karşılıksız bırakmayan halkımıza teşekkür ediyorum." dedi.

Dağ 2 Filmi Fragmanı İzle

 

Dağ Dağ Filmi Dağ 2 Filmi Alper Çağlar Murat Serezli Ahu Türkpençe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film