Ankara’da Doğan Holdingi Temsil Eden Barbaros Muratoğlu Gözaltına Alındı

FETÖ soruşturmaları kapsamında Doğan Holding Ankara temsilcisi Barbaros Muratoğlu Gözaltına Alındı.

Ankara’da Doğan Holdingi Temsil Eden Barbaros Muratoğlu Gözaltına Alındı

Gözaltına bugün sabah saatlerinde alınan Doğan Holding Ankara temsilcisi olan Barbaros Muratoğlu Ankara’dan İstanbul’a getirilecek. Elde edilen bu bilgiler Cem Küçük ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu tarafından verildi.

Muratoğlu'nun gözaltına alınması nedeni olarak FETÖ soruşturulması sebep gösterildi. FETÖ ile ilgili bazı konularda adı geçen Barbaros Muratoğlu belli bir süre gözaltında bulunacağı bildirildi. Soruşturmaların devam edeceği süreçte Barbados İstanbul’da gözaltında bulunacaktır. Hatırlatalım ki, Barbaros Muratoğlu için Aydın Doğan'ın sağ kolu deniyordu. Barbaros Muratoğlu'nun ilk gözaltına alınması haberi Anadolu Ajansı tarafından yayınlandı. Hürriyet gazetesinde yer alan haberlerde FETÖ soruşturması kapsamındaki gözaltına alınma kararı başka bir suçlamanın ardından geldiği haberi duyuruldu.

10 gün önce Barbaros Muratoğlu hakta başka suçlama haberi duyurulmuştu. Murat Kelkitlioğlu, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olarak, Barbaros Muratoğluna karşı suç duyurusunda bulunmuştur. Devam eden FETÖ soruşturması sonuçları ile bilgiler, Doğan Holding temsilcisi Barabaros Muratoğlu'nun gözaltı süresi hakta haberler yakın zamanda paylaşacağı bildirildi. 

Doğan Holding FETÖ Terör Örgütü Barbaros Muratoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film