Yine Acı Çeken Kadınlarımız

Aydın’da imam nikâhı ile evlendirilen genç kız, cumartesi günü plakası tespit edilemeyen bir araçla yarı baygın halde anne evinin kapısına bırakıldı.

Yine Acı Çeken Kadınlarımız

Aydın’da imam nikâhı ile evlendirilen genç kız, Kocaeli'nde yaşamaya başlamıştı kocasının ve ailesinin ona yaptığı farklı işkencelere daha fazla dayanamadı. Başta her şeyin iyi olduğunu söyleyen kuzeni 2-2.5 ay sonra kendisine ulaşmadığını, kayınpederinin telefonun elinden aldığını öğrenmiştir. Bir süre ailesi genç kız ile görüşmeleri damadın ailesi üzerinden sağlamışlar. Son 1 haftadır ise kız ile görüşmelerini engelleyerek ailesine sadece iyi olduğu bilgisini vermişlerdir.

Bir cumartesi günü plakası tespit edilemeyen bir araçla anne evinin kapısına bırakılan genç kız yarı baygındı. Çeşitli işkencelere maruz kalmıştı. Parmaklarında ve kaburgalarında kırıkları, omurgasında moruklar tespit edilmişti. Cinsel organına ise kezzap dökülerek yakılmıştı. Bir süre karanlık bir odada aç, susuz bırakılmıştı. Bunlar yetmezmiş gibi birde kaynar su ile haşlamakla tehdit etmişlerdi.

Damadın ailesi işi daha çirkin boyuta getirerek, kızın ailesinin şikâyetçi olmamasını, hastane masraflarını karşılayacaklarını teklifinde bulunarak olayların üstünü kapamaya çalışsalar da adalet önünde hesap vermekten kaçamayacaklardır. Jandarma şikâyet üzerine ailenin yakalanması için çalışmaları başlatmıştır.

Kadına Şiddet Aydın Kocaeli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
Sony'den Muhteşem Bir Görüntü Sensörü Geliyor!
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film
IDA'nın Yönetmeni Pawel Pawlikowski'den Yeni Film